Рішення виконавчого комітету  "Про демонтаж об'єктів зовнішньої реклами та тимчасових ..."  № 574 від 18.08.2016р. 
Документ №574 від 18.08.2016р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення міської ради  Про затвердження Положення про порядок звільнення земельних ділянок, що зайняті без правових підстав та належать до комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська
Рішення міської ради  №186 від 08.07.2016р. Чинний
Рішення виконавчого комітету  Про порядок розміщення вивісок в місті Івано-Франківську
Рішення виконавчого комітету  №531 від 06.09.2011р. Втратив чинність
Рішення виконавчого комітету  Про порядок розміщення об`єктів зовнішньої реклами в місті Івано-Франківську
Рішення виконавчого комітету  №657 від 29.12.2009р. Втратив чинність

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

22.08.2016"Західний кур'єр" 36 08.09.2016УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 18.08.2016р.  № 574
м.Івано-Франківськ
 


Про демонтаж об’єктів зовнішньої реклами та тимчасових споруд


Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про рекламу», «Про благоустрій населених пунктів», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Івано-Франківську, відповідно до рішення виконавчого комітету від 06.09.2011р. № 531 «Про порядок розміщення вивісок в місті Івано-Франківську», рішення виконавчого комітету від 29.11.2009р. № 657 «Порядок розміщення зовнішньої реклами у м. Івано-Франківську» та Положення про порядок звільнення земельних ділянок, що зайняті без правових підстав та належать до комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська, затвердженого рішенням сесії від 08.07.2016р. № 186-6, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1. Демонтувати в 5-ти денний термін з моменту опублікування даного рішення:

1.1. Суб’єкту господарювання, тимчасову споруду «Pizza Da Vinci» на вул. Тролейбусній, 1.

1.2. Суб’єкту господарювання, холодильне обладнання (вітрину) поруч тимчасової споруди на Вічевому майдані.

1.3. Суб’єкту господарювання, тимчасову споруду «Меблі. Опалення» на вул. Миколайчука, 2.

1.4. Суб’єкту господарювання, тимчасову споруду «Бензо та електроінструменти» на вул. Миколайчука, 2.

2. Затвердити перелік об’єктів, які підлягають демонтажу у зв’язку з порушенням суб’єктами господарювання Порядку розміщення зовнішньої реклами у м. Івано-Франківську та Порядку розміщення вивісок в місті Івано-Франківську та невиконанням вимог про усунення порушень:

2.1. Вивіска на вул. Євгена Коновальця, 2(суб’єкт господарювання – ФОП).

2.2. Об’єкт зовнішньої реклами типу «спотикач» (1 шт.), на вул. Галицькій, 112 (суб’єкт господарювання – менеджер закладу «Chicken Hut).

2.3. Об’єкти зовнішньої реклами типу «щит» (3 шт.), типу «кронштейн» та вивіска на вул. Тролейбусній, 1 (суб’єкт господарювання – директор ПП «Соломія-Тур»).

2.4. Об’єкт зовнішньої реклами типу «спотикач» (1 шт.), на вул. Тролейбусній, 4 (суб’єкт господарювання – ФОП).

2.5. Об’єкт зовнішньої реклами на окремостоячій опорі, на тротуарі на вул. Гетьмана Мазепи, 1 (суб’єкт господарювання – директор Івано-Франківської філії ПП «Круїз-2000»).

3. У випадку невиконання суб’єктом господарювання пункту 1 даного рішення, Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою забезпечити його виконання, провівши демонтаж тимчасових споруд  та холодильних вітрин.

4. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою провести демонтаж об’єктів зовнішньої реклами згідно переліку в п.2 даного рішення.

5. Об’єкт зовнішньої реклами та вивіски (пункт 2) підлягають демонтажу за рахунок коштів юридичних осіб або фізичних осіб - підприємців, якими вони були встановлені.

6. У випадку наявності акта про неможливість здійснення звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок, складеного комісією з демонтажу незаконно встановлених об’єктів на захоплених (зайнятих) земельних ділянках на території міста Івано-Франківська, Департаменту правової політики (Н.Кедик) за зверненням Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою підготувати та подати відповідні позовні заяви до суду.

7. Відділу патронатної служби (В.Дротянко) опублікувати дане рішення в газеті «Західний кур’єр».

8. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М.Вітенка.
Міський голова                                                                                Руслан Марцінків2011-2023 © Всі права застережено.