Розпорядження міського голови  "Про нагородження грамотами виконавчого комітету міської..."  № 258-р від 14.07.2020р. 
Документ №258-р від 14.07.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

18.07.2020



УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 14.07.2020р.  № 258-р
 


Про нагородження грамотами виконавчого комітету міської ради та відзначення подяками міського голови


За сумлінне виконання своїх службових обов’язків, проявлені ініціативу, старанність, високий професіоналізм, зразкову військову дисципліну та з нагоди виходу 109 окремого гірсько-штурмового батальйону з району виконання бойових завдань із Операції Об’єднаних Сил у складі 10 окремої гірсько-штурмової бригади:


       - нагородити особовий склад військової частини А3892 грамотами виконавчого комітету міської ради:


       сержанта Поправку Володимира Володимировича – старшого розвідника 1 розвідувального відділення розвідувального взводу

       сержанта Барнича Сергія Михайловича – начальника інженерної служби – командира інженерно-саперного взводу

       капітана Антохова Станіслава Миколайовича – заступника командира з МПЗ 3 гірсько-штурмової роти

       прапорщика Бутенка Олексія Олександровича – начальника бронетанкової служби

       прапорщика Фраймовича Віталія Борисовича – начальника автомобільної служби старшого військової частини

       сержанта Рескаленка Олександра Віталійовича – начальника майстерні взводу матеріального забезпечення

       сержанта Целюка Юрія Анатолійовича – фельдшера медичного пункту


       - відзначити особовий склад військової частини А3892 подяками міського голови:


       старшого солдата Василюка Ігоря Миколайовича – командира взводу зв’язку

       молодшого сержанта Устащикова Євгена Валерійовича – командира гранатометного відділення роти вогнепальної підтримки

       солдата Кувіка Михайла Павловича – старшого навідника гранатометного відділення роти вогнепальної підтримки

       солдата Чудопал Ольгу Юріївну – стрільця – помічника гранатометника 2 гірсько-штурмової роти

       капітана Яндульського Сергія Юрійовича – помічника начальника штабу – начальника розвідки

       старшого солдата Сулиму Артура Зіновійовича – старшину 3 гірсько-штурмової роти 

       старшого лейтенанта Вакуленка Руслана Володимировича – заступника командира з МПЗ 2 гірсько-штурмової роти

       старшого лейтенанта Антіпова Івана Євгеновича – помічника командира з фінансово-економічної роботи

       старшого солдата Бинду Наталію Володимирівну – бухгалтера 2 категорії управління

       старшого лейтенанта Шандибу Микиту Петровича – заступника командира 1 гірсько-штурмової роти з МПЗ

       старшого солдата Максим’юка Василя Васильовича – старшого механіка-водія 1 гірсько-штурмового відділення 3 гірсько-штурмового взводу 2 гірсько-штурмової роти

       сержанта Шамаєва Віктора Володимировича – головного сержанта 1 зенітного ракетного розрахунку зенітного ракетного взводу

       капітана Білівського Олександра Івановича – командира роти вогневої підтримки

       старшого солдата Ткачука Андрія Васильовича – водія 1 гірсько-штурмової роти

       молодшого сержанта Вакалюка Юрія Володимировича – заступника командира бойової машини-навідника оператора 1 відділення 3 гірсько-штурмового взводу 1 гірсько-штурмової роти

       старшого солдата Береста Євгена Леонідовича – старшину 1 гірсько-штурмової роти

       старшого солдата Кудряшева Івана Володимировича – навідника 1 відділення 3 взводу 3 гірсько-штурмової роти

       старшого лейтенанта Горпиняка Тараса Сергійовича – заступника командира з артилерії

       старшого солдата Бачина Сергія Вадимовича – командира бойової машини – командира відділення управління

       старшину Висоцького Олександра Усманжоновича – старшину 2 гірсько-штурмової роти

       лейтенанта Ковтонюка Олега Юрійовича – заступника командира роти вогневої підтримки

       лейтенанта Кішая Юрія Миколайовича – командира 1 гірсько-штурмового взводу 2 гірсько-штурмової роти

       прапорщика Закутайла Олександра Івановича – командира взводу матеріального забезпечення

       старшого солдата Кубаренка Юрія Онуфрійовича – механіка-водія 2 гірсько-штурмової роти

       старшого сержанта Дудника Петра Олександровича – начальника клубу

       молодшого сержанта Желдубовського Миколу Миколайовича – водія-кочегара взводу матеріального забезпечення

       солдата Левчука Василя Валерійовича – гранатометника 2 гірсько-штурмового відділення 1 гірсько-штурмового взводу 1 гірсько-штурмової роти

       старшого солдата Тіцького Василя Михайловича – механіка-водія 3 гірсько-штурмового відділення 3 гірсько-штурмового взводу 1 гірсько-штурмової роти

       солдата Граму Володимира Михайловича – старшого стрільця 3 гірсько-штурмового відділення 3 гірсько-штурмового взводу 1 гірсько-штурмової роти

       старшого солдата Городового Руслана Володимировича – механіка-водія 2 гірсько-штурмового відділення 3 гірсько-штурмового взводу 1 гірсько-штурмової роти

       солдата Куцька Івана Володимировича – стрільця – помічника гранатометника 1 гірсько-штурмового відділення 2 гірсько-штурмового взводу 2 гірсько-штурмової роти

       солдата Поручника Сергія Сергійовича – старшого стрільця 2 гірсько-штурмового відділення 2 гірсько-штурмового взводу 2 гірсько-штурмової роти

       старшого солдата Гайченка Сергія Валерійовича – командира бойової машини – командира 2 відділення 1 гірсько-штурмового взводу 3 гірсько-штурмової роти

       старшого сержанта Андрійчука Романа Васильовича – головного сержанта – командира міномета 1-го мінометного взводу 1-го мінометного розрахунку мінометної батареї

       старшого солдата Гуду Віктора Ярославовича – старшого навідника 2-го мінометного взводу 2-го мінометного розрахунку мінометної батареї

       старшого солдата Абрам’юка Василя Дмитровича – командира протитанкового відділення протитанкового взводу роти вогневої підтримки

       старшину Павліва Юрія Васильовича – старшого бойового медика роти вогневої підтримки

       старшого солдата Доценка Миколу Вікторовича – командира бойової машини – командира 2 гірсько-штурмового відділення 1 гірсько-штурмового взводу 1 гірсько-штурмової роти

       старшого солдата Авраменка Івана Олександровича – заступника командира бойової машини – навідника оператора 3 гірсько-штурмового відділення 1 гірсько-штурмового взводу 2 гірсько-штурмової роти

       молодшого сержанта Мітрофанова Павла Дмитровича – номера обслуги гранатометного відділення АГС-17 взводу вогневої підтримки 2 гірсько-штурмової роти

       старшого солдата Гойденка Ярослава Вікторовича – механіка-водія 2 відділення 1 гірсько-штурмового взводу 3 гірсько-штурмової роти

       сержанта Басанця Владислава Ігоровича – командира протитанкового відділення протитанкового взводу роти вогневої підтримки

       старшого сержанта Гая Сергія Миколайовича – головного сержанта – командира міномета 3-го мінометного взводу 1-го мінометного розрахунку мінометної батареї

       старшого солдата Вітнова Євгена Вікторовича – командира 1 розвідувального відділення розвідувального взводу

       сержанта Чопика Володимира Івановича – навідника 2 відділення 2 гірсько-штурмового взводу 3 гірсько-штурмової роти

       молодшого сержанта Гуменюка Андрія Володимировича – заступника командира бойової машини-навідника оператора 3 відділення 2 гірсько-штурмового взводу 3 гірсько-штурмової роти

       солдата Гульчевського Степана Теодоровича – водія взводу вогневої підтримки 3 гірсько-штурмової роти

       старшого солдата Тіцького Володимира Михайловича – водія механіка 2 гірсько-штурмового взводу 1 гірсько-штурмової роти

       солдата Бабінця Івана Васильовича – стрільця-помічника гранатометника 1 відділення 1 гірсько-штурмового взводу 3 гірсько-штурмової роти

       старшого солдата Пунду Анатолія Михайловича – заступника командира бойової машини-навідника оператора 1 відділення 1 гірсько-штурмового взводу 3 гірсько-штурмової роти

       старшого солдата Будка Дем’яна Олександровича – командира евакуаційного відділення взводу технічного забезпечення

       солдата Крьоку Яну Василівну – санітара інструктора медичного пункту

       солдата Обломія Геннадія Валентиновича – водія зенітного ракетного взводу.



Підстава:        лист командира військової частини А3892

               підполковника В. Бабаніна від 17.07.20р. №994.




Міський голова                                                                                        Руслан Марцінків



2011-2020 © Всі права застережено.