Рішення виконавчого комітету  "Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об'єктів бла..."  № 750 від 15.07.2020р. 
Документ №750 від 15.07.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

19.07.2020УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 15.07.2020р.  № 750
м.Івано-Франківськ
 


Про видачу дозволів (ордерів) на порушення

об’єктів благоустрою на території містаКеруючись ст. ст. 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи Типовий порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013р. №870, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


       1. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) видати дозволи (ордери) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання:

       1.1. КП «Івано-Франківськводоекотехпром» (Р. Кімачук) на проведення земляних робіт для ремонту водопроводу на вул. Вовчинецькій, 187, терміном 30 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.2. ОСББ «Китайська стіна 54» (О. Іванюк) на проведення земляних робіт для реконструкції газопроводу на вул. Гната Хоткевича, 54, терміном 10 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.3. ПП «Альфа Енерго Груп» (М. Ульянова) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Шпитальній, 9, терміном 7 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.4. ПП «Альфа Енерго Груп» (М. Ульянова) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Шота Руставелі, 13 А, терміном 7 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       2. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) відмовити у видачі дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання та фізичним особам:

       2.1. Гаврилюку Любомиру Романовичу на проведення земляних робіт для прокладання мережі каналізації на вул. Сухомлинського, 2 А корп. 3.

       2.2. Скіцку Івану Васильовичу на проведення земляних робіт для прокладання мережі каналізації на вул. Хриплинській, 57 А.

       2.3. Якимів Марії Миколаївні на проведення земляних робіт для заміни каналізаційної мережі на вул. Кармелюка – вул. Ленкавського.

       3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М. Вітенка.


Міський голова                                                                Руслан Марцінків2011-2021 © Всі права застережено.