Рішення виконавчого комітету  "Про організацію та проведення культурно-мистецьких захо..."  № 759 від 23.07.2020р. 
Документ №759 від 23.07.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

27.07.2020УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 23.07.2020р.  № 759
м.Івано-Франківськ
 


Про організацію та проведення культурно-мистецьких заходів з відзначення Дня Незалежності України у мікрорайонах міста та селах приміської зониКеруючись ст.ст.27, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою належного відзначення Дня Незалежності України, популяризації кращих зразків сучасного українського мистецтва, знайомства з культурою та звичаями нашого народу, організації дозвілля мешканців та гостей міста Івано-Франківська, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради


вирішив:


 1. Затвердити перелік мікрорайонів, сіл приміської зони та кількість святкових культурно-мистецьких заходів з відзначення Дня Незалежності України (додаток 1).
 2. Департаменту культури міської ради (Н.Загурська):
 • розробити та затвердити наказом графік проведення святкових заходів з відзначення Дня Незалежності України у мікрорайонах міста та селах приміської зони;
 • забезпечити організацію та проведення святкових заходів з нагоди відзначення Дня Незалежності України у мікрорайонах міста та селах приміської зони;
 • письмово повідомляти структурні підрозділи виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, комунальні підприємства міста та інші служби, зазначені у п.3 – п.8 даного рішення про місце та час проведення святкових заходів з відзначення Дня Незалежності України у мікрорайонах міста та селах приміської зони за 7 днів до їх проведення. 
 1. Управлінню охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради (М.Бойко) забезпечити чергування медичних працівників під час проведення святкових заходів з відзначення Дня Незалежності України у мікрорайонах міста.
 2. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів міської ради (І.Влізло)

клопотати перед національною поліцією про обстеження території поблизу проведення святкових заходів з відзначення Дня Незалежності України у мікрорайонах міста на предмет безпечного відпочинку.

 1. Івано-Франківському відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області (Ю.Олійник) та управлінню патрульної поліції в Івано-Франківській області (О.Костенко) забезпечити громадський порядок та патрулювання під час проведення святкових заходів з відзначення Дня Незалежності України у мікрорайонах міста.
 2. Комунальному підприємству «Муніципальна інспекція «Добродій» (М. Шутак) сприяти Івано-Франківському відділу поліції (Ю.Олійник) та управлінню патрульної поліції в Івано-Франківській області (О.Костенко) у забезпеченні громадського порядку під час проведення святкових заходів з відзначення Дня Незалежності України у мікрорайонах міста.
 3. Івано-Франківському МВ УДСНС України в Івано-Франківській області (В.Мацалак) забезпечити та взяти під контроль виконання протипожежних заходів під час проведення святкових заходів з відзначення Дня Незалежності України у мікрорайонах міста.
 4. Управлінню транспорту та зв’язку міської ради (А.Гіглюк) забезпечити перевезення творчих колективів до сіл приміської зони.
 5. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (В.Сусаніна) профінансувати витрати на проведення святкових заходів з відзначення Дня Незалежності України у мікрорайонах міста та селах приміської зони відповідно до кошторису (додаток 2).
 6. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на Департамент культури міської ради.
 7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови О.Левицького.Міський голова                                                                        Руслан МарцінківДодатки:2011-2020 © Всі права застережено.