Розпорядження міського голови  "Про розміщення об'єктів тимчасової дрібнороздрібної тор..."  № 279-р від 28.07.2020р. 
Документ №279-р від 28.07.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про затвердження Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарок на території м. Івано-Франківська
Рішення виконавчого комітету  №529 від 04.08.2016р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

01.08.2020УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 28.07.2020р.  № 279-р
 


Про розміщення об’єктів тимчасової дрібнороздрібної торгівлі та надання послуг у сфері розваг


        Розглянувши звернення суб’єктів господарювання, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 04.08.2016 року № 529 «Про затвердження Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарок на території м. Івано-Франківська», враховуючи рекомендації комісії з організації сезонної торгівлі

1. Погодити розміщення об’єктів тимчасової дрібнороздрібної торгівлі та надання послуг у сфері розваг:

       1.1. Суб’єкту господарської діяльності розміщення одного лотка для торгівлі живими квітами (площею до 2 м2, за виключенням рослин, види яких занесені до Червоної книги України) 03, 04, 10, 11, 17, 18, 21, 31 серпня 2020 року (8 днів) на вул. Тролейбусній, поруч будинку № 1, після оплати згідно п. 7.2. Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарок на території м. Івано-Франківська в сумі 800,00 грн.

1.2. Суб’єкту господарської діяльності розміщення об’єкта надання послуг у сфері розваг (кінотеатр під відкритим небом) з 27 липня до 01 жовтня 2020 року (66 днів) на вул. Чорновола, 128 (поруч стадіону «Рух»), після оплати згідно п. 7.2. Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарок на території м. Івано-Франківська в сумі 6600,00 грн.

1.3. Суб’єкту господарської діяльності розміщення стендів для торгівлі окулярами та головними уборами (площею до 2 м2) з 27 липня до 31 грудня 2020 року (157 днів) на вул. Станіславській (поруч торгового центру «Ідеал»), після оплати згідно п. 7.2. Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарок на території м. Івано-Франківська в сумі 15700,00 грн.

2. Відповідно Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарок на території м. Івано-Франківська:

пункт 3.2 - при здійсненні дрібнороздрібної торгівлі та наданні послуг у сфері розваг на території міста забороняється здійснювати торгівлю:

       - алкогольними напоями та тютюновими виробами;

       - дорогоцінними металами, коштовним камінням та виробами з них;

       - товарами, вільна реалізація яких заборонена, а також товарами, що не мають відповідного маркування, належного товарного вигляду, на яких строк придатності не зазначено або зазначено з порушенням вимог нормативних документів, строк придатності яких минув;

       - вогненебезпечними товарами побутової хімії, піротехнічними виробами, іграшками тощо;

       - на тротуарах, пішохідних доріжках, алеях, якщо не забезпечено проходу для пішоходів шириною 2 м і більше;

       - на газонах;

       - навпроти пішохідних переходів;

       - поруч пам’ятників.

пункт 3.4 - обмеження щодо площі об’єктів дрібнороздрібної торгівлі та об’єктів надання послуг у сфері розваг становлять:

       - об’єкти дрібнороздрібної торгівлі – до 2 м2.

3. Суб’єктам господарської діяльності забезпечити та дотримуватися виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», санітарних норм та протиепідемічних заходів затверджених Головним державним санітарним лікарем України.

4. Об’єкти дрібнороздрібної торгівлі та надання послуг у сфері розваг повинні мати належний естетичний вигляд, відповідати вимогам нормативних документів щодо дотримання санітарного стану, охорони праці, техніки безпеки тощо.

5. Суб’єктам господарської діяльності дотримуватися вимог Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарок на території м. Івано-Франківська, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 04.08.2016 року № 529 та зовнішнього вигляду торгового обладнання, відповідно до схем розміщення погоджених управлінням архітектури, дизайну та містобудівної діяльності.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Руслана Гайду.Міський голова                                                                Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.