Рішення виконавчого комітету  "Про демонтаж об'єктів зовнішньої реклами та тимчасових ..."  № 595 від 01.09.2016р. 
Документ №595 від 01.09.2016р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення міської ради  Про затвердження Положення про порядок звільнення земельних ділянок, що зайняті без правових підстав та належать до комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська
Рішення міської ради  №186 від 08.07.2016р. Чинний
Рішення виконавчого комітету  Про порядок розміщення вивісок в місті Івано-Франківську
Рішення виконавчого комітету  №531 від 06.09.2011р. Втратив чинність

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

05.09.2016"Західний кур'єр" 37 15.09.2016УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 01.09.2016р.  № 595
м.Івано-Франківськ
 Про демонтаж об’єктів зовнішньої реклами та тимчасових спорудКеруючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про рекламу», «Про благоустрій населених пунктів», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Івано-Франківську, відповідно до рішення виконавчого комітету від 06.09.2011р. № 531 «Про порядок розміщення вивісок в місті Івано-Франківську», рішення виконавчого комітету від 29.11.2009р. № 657 «Порядок розміщення зовнішньої реклами у м. Івано-Франківську» та Положення про порядок звільнення земельних ділянок, що зайняті без правових підстав та належать до комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська, затвердженого рішенням сесії від 08.07.2016р. № 186-6, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1. Демонтувати в 5-ти денний термін з моменту опублікування даного рішення:

  1.1. Суб’єкту господарювання, холодильне обладнання поруч тимчасової споруди на пл. Ринок, 8а.

1.2. Суб’єкту господарювання, холодильне обладнання вул. Січових Стрільців, 13А.

2. Затвердити перелік об’єктів, які підлягають демонтажу у зв’язку з порушенням суб’єктами господарювання Порядку розміщення зовнішньої реклами у м. Івано-Франківську та Порядку розміщення вивісок в місті Івано-Франківську та невиконанням вимог про усунення порушень:

2.1. Об’єкти зовнішньої реклами типу «спотикач», типу «щит» (7шт.) та вивіска на вул. Січових Стрільців, 16 (суб’єкт господарювання – ФОП).

2.2. Об’єкти зовнішньої реклами типу «спотикач», типу «кронштейн», типу «плівка на склі вікна» та типу «щит» на вул. Галицькій, 32 (суб’єкт господарювання – КС «Expres Credit Union).

2.3. Об’єкти зовнішньої реклами типу «банер на огорожі» та типу «вивіска на окремо стоячій декоративній опорі» на вул. Тарнавського, 1 (суб’єкт господарювання – ФОП).

2.4. Вивіски на Північному бульварі, 1а (суб’єкт господарювання – ФОП).

2.5. Вивіска на вул. Січових Стрільців, 15 (суб’єкт господарювання – директор ТОВ «Медсервіс-Львів»).

2.6. Вивіска на вул. Бельведерській, 2 (суб’єкт господарювання – ФОП).

2.7. Вивіски на вул. Бельведерській, 4 (суб’єкт господарювання – ФОП).

2.8. Вивіски «Обмін валют» на вул. Січових Стрільців, 13А (суб’єкт господарювання – ФОП).

2.9. Вивіски на вул. Незалежності, 11 (суб’єкт господарювання – заступник директора «Золотий вік»).

2.10. Вивіска «Техніка з Європи» на вул. Дністровській, 2 (суб’єкт господарювання – ФОП).

2.11. Вивіска на вул. Січових Стрільців, 3 (суб’єкт господарювання – ФОП).

2.12. Вивіски на вул. Страчених, 7 (суб’єкт господарювання – директор ПП «Кей»).

2.13. Вивіски на вул. Новгородській, 12 (суб’єкт господарювання – ФОП).

2.14. Об’єкт зовнішньої реклами типу «банер» на вул. Незалежності, 9 (суб’єкт господарювання – директор ТОВ «Аріон»).

2.15. Об’єкти зовнішньої реклами типу «банер» (2шт.), типу «плівка на склі вхідного блоку» (3шт.) на вул. Галицькій, 67 (суб’єкт господарювання – ФОП).

2.16. Об’єкти зовнішньої реклами типу «банер» та типу «щит» (2шт.) на вул. Довгій, 98 (суб’єкт господарювання – ФОП).

2.17. Об’єкти зовнішньої реклами типу «плівка на склі вікна» (3шт.) на вул. Галицькій, 32 (суб’єкт господарювання – начальник центру продаж СК «Країна»).

2.18. Об’єкт зовнішньої реклами типу «щит» на вул. Гетьмана Мазепи, 36 (суб’єкт господарювання – ФОП).

2.19. Об’єкти зовнішньої реклами типу «щит» (2шт.) на вул. Б.Лепкого, 26 (суб’єкт господарювання – в.о. начальника 17 відділення «Авант банк»).

2.20. Об’єкт зовнішньої реклами типу «банер» на вул. Степана Бандери, 41 (суб’єкт господарювання – ФОП Землянухіна Зоряна Степанівна).

2.21. Об’єкти зовнішньої реклами типу «банер» (2шт.) на вул. Новгородській, 12 (суб’єкт господарювання – ФОП).

2.22. Об’єкти зовнішньої реклами типу «щит» (2шт.) на вул. Чорновола, 2 (суб’єкт господарювання – завідувач аптеки).

2.23. Об’єкти зовнішньої реклами типу «щит» та типу «кронштейн» (2шт.) на вул. Чорновола, 2 (суб’єкт господарювання – ФОП Максимів Лілія Федорівна).

2.24. Об’єкти зовнішньої реклами на тимчасовій споруді на вул. Тролейбусній, 1(суб’єкт господарювання – бухгалтер ПП «Мікс»).

2.25. Об’єкти зовнішньої реклами типу «банер» та типу «щит» на вул. Дністровській, 4 (суб’єкт господарювання – ФОП).

2.26. Об’єкти зовнішньої реклами типу «спотикач», типу «плівка на склі вхідного блоку» та типу «щит» на вул. Галицькій, 32 (суб’єкт господарювання – ФОП).

2.27. Об’єкти зовнішньої реклами типу «банер на огорожі» (2шт.) на вул. Галицькій, 64А (суб’єкт господарювання – ФОП).

2.28. Об’єкти зовнішньої реклами типу «плівка на склі вікна» та типу «щит» (3шт.) на вул. Галицькій, 32 (суб’єкт господарювання – працівник магазину «Євротерм»).

2.29. Об’єкти зовнішньої реклами типу «кронштейн», типу «щит» (2шт.) та вивіска на вул. Січових Стрільців, 16 (суб’єкт господарювання – ФОП).

2.30. Об’єкт зовнішньої реклами типу «спотикач», на вул. Грушевського, 11 (суб’єкт господарювання – касир обласної споживчої спілки).

2.31. Об’єкти зовнішньої реклами типу «плівка на дверному полотні» та типу «щит» (3шт.) на вул. Галицькій, 32 (суб’єкт господарювання – керівник відділення).

2.32. Об’єкти зовнішньої реклами типу «щит на зеленій зоні» , типу «спотикач» та типу «банер» на вул. Галицькій, 145А (суб’єкт господарювання – генеральний директор «Auto Lux»).

2.33. Об’єкт зовнішньої реклами типу «спотикач» на вул. Незалежності, 23 (суб’єкт господарювання – ФОП).

3. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою провести демонтаж об’єктів зовнішньої реклами згідно переліку в п.2 даного рішення.

4. У випадку невиконання суб’єктом господарювання пункту 1 даного рішення Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою забезпечити його виконання, провівши демонтаж тимчасових споруд.

5. У випадку наявності акта про неможливість здійснення звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок, складеного комісією з демонтажу незаконно встановлених об’єктів на захоплених (зайнятих) земельних ділянках на території міста Івано-Франківська, Департаменту правової політики (Н.Кедик) за зверненням Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою підготувати та подати відповідні позовні заяви до суду.

6. Відділу патронатної служби (В.Дротянко) опублікувати дане рішення в газеті «Західний кур’єр».

7. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М.Вітенка.
Міський голова                                                                                        Руслан Марцінків2011-2023 © Всі права застережено.