Рішення міської ради  "Про включення об'єкта незавер-шеного будівництва на вул..."  № 258-43 від 21.08.2020р. 
Документ №258 від 21.08.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

25.08.2020 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(43  сесія)
7  демократичного скликання
 
від 21.08.2020р.  № 258-43
 

Про включення об’єкта незавер-шеного будівництва на                  вул. Стефаника, 31 в перелік об’єктів, які підлягають приватизації, та його приватизаціюКеруючись пунктом 30 частини 1 статті 26, частинами 5 та 6 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», рішенням Івано-Франківської міської ради від 17.01.2019 року № 3-23 «Про внесення змін до нормативних актів з питань приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська», враховуючи пропозиції виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (рішення виконавчого комітету міської ради від 13.08.2020 року №       ), Івано-Франківська міська рада

вирішила:

1. Включити об’єкт незавершеного будівництва на вул. Стефаника, 31 в перелік об’єктів, які підлягають приватизації.

2. Приватизувати об’єкт незавершеного будівництва, вказаний у п. 1 цього рішення, шляхом продажу з аукціону без умов.

3. Департаменту комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради (І. Гриненько):

- забезпечити опублікування інформації про включення об’єкта, зазначеного в п. 1 цього рішення, в перелік об’єктів, що підлягають приватизації, та інформаційного повідомлення в електронній торговій системі, на офіційному вебсайті Департаменту комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради та в газеті «Західний кур’єр» у строки, визначені чинним законодавством України.

4. Після завершення приватизації об’єкта, вказаного у п. 1 цього рішення,  КП «Івано-Франківськводоекотехпром» зняти його з балансу в установленому законодавством порядку.

5. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на Департамент комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Миколу Вітенка та постійну депутатську комісію з питань оренди та приватизації комунального майна                                   (С. Гаєвський).Міський голова                                                  Руслан Марцінків
2011-2020 © Всі права застережено.