Рішення виконавчого комітету  "Про надання вихідних даних - містобудівних умов та обме..."  № 966 від 10.09.2020р. 
Документ №966 від 10.09.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

14.09.2020УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 10.09.2020р.  № 966
м.Івано-Франківськ
 


Про надання вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва


Розглянувши звернення громадян та юридичних осіб про надання вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва, керуючись ст. 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. ст. 5, 14 Закону України «Про основи містобудування», ст. ст. 31, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про архітектурну діяльність», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 31.05.2017 р. №135 «Про затвердження Порядку ведення реєстру містобудівних умов та обмежень», виконавчий комітет міської ради

вирішив:


 1. Надати вихідні дані – містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкта будівництва:
  1. Управлінню капітального будівництва міськвиконкому для реконструкції спортивних споруд та майданчиків Братковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на вул. Шевченка, 89 у с. Братківці.
  2. Угорницькій сільській раді Івано – Франківської міської ради Івано – Франківської області для нового будівництва водопровідних мереж у с. Угорники.
  3. Товариству з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Галицька» для нового будівництва торгового центру на вул. Василя Стуса у м. Івано – Франківську (кадастровий номер земельної ділянки: 2610190501:09:006:0031).
  4. Фізичним особам для реконструкції магазину промислових товарів на вул. Вовчинецькій, 192 у м. Івано – Франківську.
  5. Фізичній особі для реконструкції квартири № 1 з добудовою та надбудовою на вул. Гулака – Артемовського, 5 у м. Івано – Франківську.
  6. Фізичним особам для реконструкції квартири № 2 з добудовою та нового будівництва господарської споруди на вул. Євгена Озаркевича, 14 у м. Івано – Франківську.
 1. Відмовити у наданні містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва:
  1. Фізичним особам для нового будівництва мийки автомобілів в садівничому товаристві «Бистриця Надвірнянська» у м. Івано – Франківську (кадастровий номер земельної ділянки: 2610100000:12:001:1107).
  2. Фізичним особам для реконструкції квартири № 6 з долученням частини приміщення загального користування (пристосування горища під житлові приміщення) на вул. Августина Волошина, 1 у м. Івано – Франківську.
 2. Управлінню архітектури, дизайну та містобудівної діяльності  внести зміни в містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкта будівництва від 05.09.2017 р. № 143-31.2.1-01 для ремонтно – реставраційних робіт житлового будинку на вул. Коперніка, 19/3 у м. Івано – Франківську, видані фізичній особі.

4.        Зобов’язати замовника:

4.1.        Отримати вихідні дані для проєктування відповідно до статті 29 Закону України «Про регулювання, містобудівної діяльності».

4.2.        Розробити проєктну документацію та затвердити її в установленому порядку.

4.3.        Виконання підготовчих та будівельних робіт здійснювати після отримання  документа,  що  надає  право на  виконання  вищезазначених   робіт, виданих Управлінням з питань державного архітектурно – будівельного контролю виконавчого комітету Івано – Франківської міської ради з наступним прийняттям об’єкта до експлуатації в установленому законодавством порядку.

4.4.        При проєктуванні і будівництві обєкта містобудування, дотримуватися вимог, визначених у містобудівних умовах та обмеженнях для проєктування об’єкта будівництва.

4.5.        Протягом 10 робочих днів після початку будівництва об’єкта звернутися до відповідного органу місцевого самоврядування із заявою про визначення розміру пайової участі та отримати розрахунок пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури міста.

5.        Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління В. Сусаніну.


Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.