Рішення виконавчого комітету  "Про організацію та проведення автоконцерту..."  № 1048 від 08.10.2020р. 
Документ №1048 від 08.10.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

12.10.2020УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 08.10.2020р.  № 1048
м.Івано-Франківськ
 


Про організацію та проведення автоконцерту


Керуючись ст.ст.27, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою створення належних умов духовного збагачення мешканців Івано-Франківської міської об’єднаної територіальної громади, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради


вирішив:


 1. Департаменту культури міської ради (Н.Загурська) забезпечити організацію та проведення автоконцерту за участю музичних гуртів «Гайдамаки», «Кому Вниз» та «КОРАЛЛІ» 14 жовтня 2020 року о 19.00 год на площі біля заправки «Shell» в с. Черніїв.
 2. Відділу патронатної служби міської ради (В.Дротянко) довести інформацію про проведення автоконцерту за участю гуртів «Гайдамаки», «Кому Вниз» та «КОРАЛЛІ» до громадськості Івано-Франківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечити висвітлення її у засобах масової інформації.
 3. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою міської ради (М. Смушак) забезпечити 14 жовтня 2020 року на площі біля заправки «Shell» в с. Черніїв:
 • встановлення турнікетів, смітників та біотуалетів;
 • здійснення трасування, розмітки території та встановлення інформаційних табличок.
 1. КП «Благоустрій» (М.Яцків) забезпечити прибирання та благоустрій території проведення автоконцерту.
 2. Управлінню охорони здоров’я міської ради (М.Бойко) забезпечити чергування медичних працівників під час проведення автоконцерту 14.10.2020р. 18.00 год до 22.00 год.
 3. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів міської ради (І.Влізло) сприяти у забезпеченні громадського порядку та патрулювання під час проведення автоконцерту, а також обстеженні місця проведення автоконцерту працівниками вибухотехнічного та кінологічного підрозділу ГУНП.
 4. Управлінню патрульної поліції в Івано-Франківській області (О.Костенко) забезпечити громадський порядок та патрулювання під час проведення автоконцерту 14.10.2020р. з 19.00 год до 21.30 год.
 5. Комунальному підприємству «Муніципальна інспекція «Добродій» (М.Шутак) сприяти у забезпеченні громадського порядку під час проведення автоконцерту 14.10.2020р. з 19.00 год до 21.30 год.
 6. Івано-Франківському МВ УДСНС України в Івано-Франківській області (В.Мацалак) забезпечити та взяти під контроль виконання протипожежних заходів 14.10.2020р. під час проведення автоконцерту.
 7. Виконавчим органам міської ради та відповідальним за проведення автоконцерту забезпечити дотримання заходів санітарної безпеки відповідно до вимог, встановлених у постановах КМУ, рішеннях регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
 8. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (В.Сусаніна) профінансувати витрати для організації і проведення автоконцерту за участю гуртів «Гайдамаки», «Кому Вниз» та «КОРАЛЛІ» відповідно до кошторису (додаток).
 9. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на Департамент культури міської ради.
 10. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови О.Левицького.Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.