Рішення виконавчого комітету  "Про погодження договору про пайову участь замовників бу..."  № 1070 від 08.10.2020р. 
Документ №1070 від 08.10.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

12.10.2020УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 08.10.2020р.  № 1070
м.Івано-Франківськ
 


Про погодження договору про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури містаКеруючись статтями 31, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради


в и р і ш и в:


1. Погодити договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста товариству з обмеженою відповідальністю «Віз» щодо здійснення будівництва багатоквартирного житлового будинку на вул. Дем’янів Лаз (ділянка №4) (додається).

2. Розтермінувати сплату пайової участі згідно графіка (додається).

3. Доручити першому заступнику міського голови М. Вітенку та заступнику міського голови - начальнику фінансового управління В. Сусаніній підписати договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста та графік розтермінування.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М. Вітенка.Міський голова                                                                        Руслан МарцінківДодатки:2011-2021 © Всі права застережено.