Рішення виконавчого комітету  "Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об'єктів бла..."  № 1161 від 05.11.2020р. 
Документ №1161 від 05.11.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

09.11.2020УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 05.11.2020р.  № 1161
м.Івано-Франківськ
 


Про видачу дозволів (ордерів) на порушення

об’єктів благоустрою на території містаКеруючись ст. ст. 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи Типовий порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013р. №870, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


      1. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано–Франківської міської ради (М. Смушак) видати дозволи (ордери) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання :

      1.1. ПП «Роса-ІФ » (Ю. Ткачук) на проведення земляних робіт для заміни мережі водовідведення на вул. Польовій, терміном 2 місяці з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.2 ТОВ «Станіславська будівельна компанія» (Самборський А.П.) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Мельничука, терміном 14 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.3 Сантар О. А. на проведення земляних робіт для прокладання мережі водовідведення на вул. Ясінських, 2 А, терміном 10 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.4 ТОВ «ЕТК Енерго Міст» (Стецюк І.В.) на проведення земляних робіт для прокладання мережі електропостачання на вул. Галицькій, 201, терміном 14 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.5. ОСББ «Арматурник» (Бужмінська Л.О.) на проведення земляних робіт для заміни мережі газопостачання на вул. Є. Коновальця, 146/1, терміном 10 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      2. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано–Франківської міської ради (М. Смушак) відмовити у видачі дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання та фізичним особам:

      2.1. П’ятці К. М. на проведення земляних робіт для прокладання мережі водовідведення на вул. Українських Декабристів, 37.

      2.2. ТОВ «ЕТК Енерго Міст» (Стецюк І.В.) на проведення земляних робіт для заміни мережі електропостачання на вул. О. Гординського, 15, 22.

      2.3. ТОВ «ЕТК Енерго Міст» (Стецюк І.В.) на проведення земляних робіт для прокладання мережі електропостачання на вул. Короля Данила, 3 А.

      3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М. Вітенка.Міський голова                                                        Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.