Рішення виконавчого комітету  "Про продовження терміну дії дозволу на тимчасове встано..."  № 1178 від 10.11.2020р. 
Документ №1178 від 10.11.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення міської ради  Про затвердження Положення про порядок надання та продовження терміну дії дозволу на тимчасове встановлення збірно-розбірних металевих гаражів у дворах багатоквартирних житлових будинків (нова редакція)
Рішення міської ради  №173 від 08.07.2016р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

14.11.2020УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 10.11.2020р.  № 1178
м.Івано-Франківськ
 


Про продовження терміну дії дозволу на тимчасове встановлення збірно-розбірного металевого гаражаКеруючись законами України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення Івано-Франківської міської ради від 08.07.2016 року № 173-6 «Про затвердження Положення про порядок надання та продовження терміну дії дозволу на тимчасове встановлення збірно-розбірних металевих гаражів у дворах багатоквартирних житлових будинків» (нова редакція), розглянувши матеріали, подані департаментом соціальної політики, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1. Продовжити термін дії дозволу на тимчасове встановлення збірно-розбірного металевого гаража мешканцю міста Дрогомирецькому В. А. (м. Івано-Франківськ) у дворі будинку на вулиці, терміном на 5 років.

2. Вищезазначеній особі після прийняття рішення виконавчого комітету про продовження терміну дії дозволу на тимчасове встановлення збірно-розбірного металевого гаража, протягом п’яти робочих днів звернутися в департамент соціальної політики виконкому міської ради із заявою про укладення Договору тимчасового користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення збірно-розбірного металевого гаража.

3. Департаменту соціальної політики виконкому міської ради (В.Семанюк) підготувати Договір тимчасового користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення збірно-розбірного металевого гаража та подати на підпис заступнику міського голови.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Олександра Левицького та заступника міського голови - начальника фінансового управління виконавчого комітету міської ради Вікторію Сусаніну.Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.