Розпорядження міського голови  "Про проведення приписки громадян 2004 року народження д..."  № 477-р від 25.11.2020р. 
Документ №477-р від 25.11.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

29.11.2020"Західний кур'єр" 53 31.12.2020УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 25.11.2020р.  № 477-р
 


Про проведення приписки громадян 2004 року народження до призовної дільниці Івано-Франківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримкиКеруючись ст. 14 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002р. №352 «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом» та з метою взяття громадян України чоловічої статі 2004 року народження на військовий облік:


1. Тимчасово виконуючому обов’язки військового комісара Івано-Франківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковнику І. Сорокопуду в період з 04 січня до 01 квітня 2021 року провести приписку громадян України чоловічої статі 2004 року народження, які постійно чи тимчасово проживають на території міста Івано-Франківська до призовної дільниці Івано-Франківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

2. Для проведення приписки громадян до призовної дільниці створити комісію з питань приписки (додаток 1).

3. Начальнику управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради М. Бойко:

- з 02 грудня 2020 року до 01 квітня 2021 року для проведення медичної комісії виділити для Івано-Франківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки медичних працівників (додаток 2);

- медичну комісію призовної дільниці забезпечити медичним устаткуванням, інструментарієм, медикаментами та іншим необхідним майном згідно з додатком 3;

- забезпечити передачу амбулаторних та диспансерних карт Ф–25, Ф–25ю на юнаків 2004 року народження в розпорядження комісії по приписці до початку роботи медичної комісії;

- забезпечити позачерговий прийом юнаків 2004 року народження, які направлені медичною комісією на стаціонарне та амбулаторне обстеження і лікування;

- організувати роботу рентген-кабінетів і клінічних лабораторій та забезпечити їх необхідними медикаментами для проведення медичних оглядів допризовників.

4. Директору Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради І. Максимчуку зобов’язати керівників навчальних закладів взяти під особистий контроль дотримання графіка проведення медичної комісії та приписки громадян 2004 року народження до призовної дільниці.

5. Керівникам навчальних закладів, підприємств, організацій і установ на вимогу військового комісаріату організувати оповіщення громадян, які підлягають приписці, про їх виклик в Івано-Франківський міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки та організувати їх своєчасне прибуття відповідно до визначених термінів. Про результати оповіщення особисто повідомляти військового комісара Івано-Франківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки з наданням зворотної інформації по кожному допризовнику.

6. Відділу патронатної служби Івано-Франківської міської ради (В.Дротянко) опублікувати дане розпорядження в газеті «Західний кур’єр» та висвітлити на офіційному вебсайті міста Івано-Франківська.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови згідно розподілу посадових обов’язків.Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2021 © Всі права застережено.