Розпорядження міського голови  "Про розміщення об'єктів тимчасової дрібнороздрібної тор..."  № 544-р від 24.12.2020р. 
Документ №544-р від 24.12.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про затвердження Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарок на території м. Івано-Франківська
Рішення виконавчого комітету  №529 від 04.08.2016р. Втратив чинність

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

28.12.2020УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 24.12.2020р.  № 544-р
 


Про розміщення об’єктів тимчасової дрібнороздрібної торгівлі


       Розглянувши звернення суб’єктів господарської діяльності, керуючись ст. 42 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 04.08.2016 року № 529 «Про затвердження Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарок на території м. Івано-Франківська»


1. Погодити розміщення об’єктів тимчасової дрібнороздрібної торгівлі:


1.1. Суб’єкту господарської діяльності розміщення лотка (площею до 2 м2) для дрібнороздрібної торгівлі повітряними кульками та новорічною атрибутикою (за виключенням петард, феєрверків, салютів, а також інших піротехнічних засобів та вибухонебезпечних пристроїв) на площі Ринок на період з 25 грудня 2020 року до 08 січня 2021 року.


1.2. Суб’єкту господарської діяльності розміщення лотка (площею до 2 м2) для дрібнороздрібної торгівлі повітряними кульками та новорічною атрибутикою (за виключенням петард, феєрверків, салютів, а також інших піротехнічних засобів та вибухонебезпечних пристроїв) на площі Ринок на період з 01 до 08 січня 2021 року.


1.3. ГО розміщення намету (площею до 2 м2) для дрібнороздрібної торгівлі солодощами та новорічними сувенірами на вул. Незалежності, поруч будинку № 17 на період 25, 26, 27 грудня 2020 року, 01, 02, 03 січня 2021 року.

2. Відповідно пункту 3.2  Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарок на території м. Івано-Франківська при здійсненні дрібнороздрібної торгівлі та наданні послуг у сфері розваг на території міста забороняється здійснювати торгівлю:

       - алкогольними напоями та тютюновими виробами;

       - дорогоцінними металами, коштовним камінням та виробами з них;

       - товарами, вільна реалізація яких заборонена, а також товарами, що не мають відповідного маркування, належного товарного вигляду, на яких строк придатності не зазначено або зазначено з порушенням вимог нормативних документів, строк придатності яких минув;

       - вогненебезпечними товарами побутової хімії, піротехнічними виробами, іграшками тощо;

       - на тротуарах, пішохідних доріжках, алеях, якщо не забезпечено проходу для пішоходів шириною 2 м і більше;

       - на газонах;

       - навпроти пішохідних переходів;

       - поруч пам’ятників.


3. З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, суб’єктам господарської діяльності забезпечити та дотримуватися виконання вимог постанов Кабінету Міністрів України, рішень Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, санітарних норм та протиепідемічних заходів затверджених Головним державним санітарним лікарем України.


4. У випадку здійснення реалізації харчових продуктів суб’єктам господарської діяльності звернутись в Івано-Франківське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області для отримання відповідного погодження.


5. Об’єкти дрібнороздрібної торгівлі повинні мати належний естетичний вигляд, відповідати вимогам нормативних документів щодо дотримання санітарного стану, охорони праці, техніки безпеки тощо.


6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Руслана Гайду.
Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2021 © Всі права застережено.