Рішення міської ради  "Про надання дозволу КП "Муніципальна інспекція "Доброді..."  № 389-3 від 24.12.2020р. 
Документ №389 від 24.12.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

28.12.2020 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(3  сесія)
8  демократичного скликання
 
від 24.12.2020р.  № 389-3
 

Про надання дозволу КП «Муніципальна інспекція «Добродій» на укладення договору фінансового лізингу на придбання спецтехніки


Керуючись Бюджетним кодексом України, Цивільним кодексом України, ст.ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про публічні закупівлі», «Про фінансовий лізинг», з метою забезпечення стабільного функціонування комунального підприємства та виконання ним поставлених завдань, в інтересах Івано-Франківської міської  територіальної громади, міська рада


вирішила:


1. Надати дозвіл комунальному підприємству «Муніципальна інспекція «Добродій» на укладання договору фінансового лізингу з АБ «Укргазбанк» (ідентифікаційний код юридичної особи 23697280), на придбання:

1.1. Евакуатор з краном-маніпулятором HYVA та евакуаторною платформою на базі вантажного автомобіля Renault Truck D12 вартістю 116 650 Євро (сто шістнадцять тисяч шістсот п’ятдесят Євро) за курсом гривні до Євро,  встановленим Національним Банком України,  що становить гривневий еквівалент 3 943 014,97 грн. (три мільйони дев’ятсот сорок три тисячі чотирнадцять гривень 97 копійок), але яка може змінитись у разі зміни курсу Євро до гривні та/або вартості предмета лізингу згідно з умовами укладених договорів постачання, з наступними істотними умовами: строк лізингу – 60 місяців з дати укладання акту приймання-передачі до Договору фінансового лізингу, з можливістю дострокового погашення згідно з умовами Договору; авансовий платіж – не менше 20% від вартості предмета лізингу; вартістю винагороди АБ «Укргазбанк» за надання послуг фінансового лізингу, яка складається з відсоткової ставки за користування лізингом, як частина винагороди фінансової установи – не більше 12,8% річних у гривнях; комісії за управління кредитними коштами в частині обслуговування рахунку за операцією фінансового лізингу  - не більше 0,2% від суми фактичного залишку заборгованості за договором фінансового лізингу на дату нарахування (але не менше ніж 1000,00 грн.), без ПДВ, та витрат банку, додатково до ставки, на страхування, державну реєстрацію та інші витрати, пов’язані з виконанням договору фінансового лізингу; викупна вартість предмету лізингу - 100,00 гривень, з урахуванням ПДВ.

2. Комунальному підприємству "Муніципальна інспекція «Добродій» (М. Шутак):

2.1. Забезпечити вжиття організаційно-правових заходів щодо виконання пункту 1 цього рішення.

2.2. Уповноважити директора комунального підприємства «Муніципальна інспекція «Добродій» (М. Шутак) на підписання договору фінансового лізингу з АБ «Укргазбанк»  та відповідного договору купівлі-продажу, як третьої особи – лізингоодержувача, з усіма додатками і додатковими угодами до нього, із правом самостійно визначати всі інші умови договорів, що укладатимуться та підписуватимуться з АБ «Укргазбанк». Передбачити умовами договору включення витрат страхування, державну реєстрацію та інші витрати пов’язані з виконанням договору фінансового лізингу.

2.3. Дозволити здійснювати витрати пов’язані з належним утриманням та експлуатацією, ремонтом та технічним обслуговуванням техніки, яка є предметом лізингу, згідно з вимогами чинного законодавства та умовами договору фінансового лізингу.

2.4. Дозволити КП «Муніципальна інспекція «Добродій» спрямовувати кошти отримані на збільшення статутного капіталу підприємства для сплати авансового та лізингових платежів за договором фінансового лізингу.

3. Фінансовому управлінню Івано-Франківської міської ради забезпечити своєчасне фінансування комунального підприємства «Муніципальна інспекція «Добродій» на виконання ним всіх зобов’язань до моменту завершення договірних відносин відповідно до укладеного договору фінансового лізингу.

4. Уповноважити виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, в разі необхідності, вносити зміни в істотні умови договору фінансового лізингу між АБ «Укргазбанк» та КП «Муніципальна інспекція «Добродій».

5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови (В. Сусаніна) та постійну депутатську комісію з питань  бюджету (Р. Онуфріїв).     Міський голова                                                         Руслан  Марцінків


2011-2021 © Всі права застережено.