Рішення міської ради  "Про надання дозволу КП "Міська ритуальна служба" на укл..."  № 390-3 від 24.12.2020р. 
Документ №390 від 24.12.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

28.12.2020 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(3  сесія)
8  демократичного скликання
 
від 24.12.2020р.  № 390-3
 

Про надання дозволу КП «Міська ритуальна служба» на укладення договорів фінансового лізингу на придбання спецтехніки


Керуючись Бюджетним кодексом України, Цивільним кодексом України, ст.ст. 26,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про публічні закупівлі», «Про фінансовий лізинг», з метою забезпечення стабільного функціонування комунального підприємства та виконання ним поставлених завдань, в інтересах Івано-Франківської міської  територіальної громади, міська рада


вирішила:


1. Надати дозвіл Комунальному підприємству «Міська ритуальна служба» на укладання договорів фінансового лізингу з АБ «Укргазбанк» (ідентифікаційний код юридичної особи 23697280), на придбання:

1.1. а) Трактор Lovol TB-504 з кабіною, лопатою комунальною, щіткою комунальною навісною ЩКН-1,5; б) пилосос парковий автономний ППА-320; в) снігоочисна машина MSR-200; г) мульчувач KDL 160 Stark; д)  машина для підсипання доріг піском та відсівом МВД-0,5 Д - загальною вартістю 789000,00 грн. (сімсот вісімдесят дев’ять тисяч гривень 00 копійок), але яка може змінитись у разі зміни вартості предмета лізингу згідно з умовами укладених договорів постачання, з наступними істотними умовами: строк лізингу – 60 місяців з дати укладання акту приймання-передачі до Договору фінансового лізингу, з можливістю дострокового погашення згідно з умовами Договору; авансовий платіж – не менше 20% від вартості предмета лізингу; вартістю винагороди АБ «Укргазбанк» за надання послуг фінансового лізингу, яка складається з відсоткової ставки за користування лізингом, як частина винагороди фінансової установи – не більше 12,8% річних у гривнях; комісії за управління кредитними коштами в частині обслуговування рахунку за операцією фінансового лізингу  - не більше 0,2% від суми фактичного залишку заборгованості за договором фінансового лізингу на дату нарахування (але не менше ніж 1000,00 грн.), без ПДВ, та витрат банку, додатково до ставки, на страхування, державну реєстрацію та інші витрати, пов’язані з виконанням договору фінансового лізингу; викупна вартість предметів лізингу – по 100,00 гривень, з урахуванням ПДВ за кожну одиницю.

1.2. Автомобіль FORD Transit V363 MCA Minibus на 18 місць та Автомобіль FORD TRANSIT DC IN  VAN F330L3H2 130 TREND  загальною вартістю 78 050 євро (сімдесят вісім тисяч п’ятдесят євро) за курсом гривні до євро,  встановленим Національним Банком України, що становить гривневий еквівалент 2638203,91 грн. (два мільйони шістсот тридцять вісім тисяч двісті три гривні 91 копійка ), але яка може змінитись у разі зміни курсу євро до гривні та/або вартості предмета лізингу згідно з умовами укладених договорів постачання, з наступними істотними умовами: строк лізингу – 60 місяців з дати укладання акту приймання-передачі до Договору фінансового лізингу, з можливістю дострокового погашення згідно з умовами Договору; авансовий платіж – не менше 20% від вартості предмета лізингу; вартістю винагороди АБ «Укргазбанк» за надання послуг фінансового лізингу, яка складається з відсоткової ставки за користування лізингом, як частина винагороди фінансової установи – не більше 12,8% річних у гривнях; комісії за управління кредитними коштами в частині обслуговування рахунку за операцією фінансового лізингу - не більше 0,2% від суми фактичного залишку заборгованості за договором фінансового лізингу на дату нарахування (але не менше ніж 1000,00 грн.), без ПДВ, та витрат банку, додатково до ставки, на страхування, державну реєстрацію та інші витрати, пов’язані з виконанням договору фінансового лізингу; викупна вартість предметів лізингу – по 100,00 гривень, з урахуванням ПДВ за кожну одиницю.

1.3. Автомобіль Renault Arkana вартістю 599 500 грн. (п’ятсот дев’яносто дев’ять тисяч п’ятсот гривень) , але яка може змінитись у разі зміни вартості предмета лізингу згідно з умовами укладених договорів постачання, з наступними істотними умовами: строк лізингу – 60 місяців з дати укладання акту приймання-передачі до Договору фінансового лізингу, з можливістю дострокового погашення згідно з умовами Договору; авансовий платіж – не менше 20% від вартості предмета лізингу; вартістю винагороди АБ «Укргазбанк» за надання послуг фінансового лізингу, яка складається з відсоткової ставки за користування лізингом, як частина винагороди фінансової установи – не більше 12,8% річних у гривнях; комісії за управління кредитними коштами в частині обслуговування рахунку за операцією фінансового лізингу  - не більше 0,2% від суми фактичного залишку заборгованості за договором фінансового лізингу на дату нарахування. (але не менше ніж 1000,00 грн.), без ПДВ, та витрат банку, додатково до ставки, на страхування, державну реєстрацію та інші витрати, пов’язані з виконанням договору фінансового лізингу; викупна вартість предметів лізингу – по 100,00 гривень, з урахуванням ПДВ за кожну одиницю.

2. Комунальному підприємству «Міська ритуальна служба» (А. Хруник):

2.1. Забезпечити вжиття організаційно-правових заходів щодо виконання пункту 1 цього рішення.

2.2. Уповноважити директора Комунального підприємства «Міська ритуальна служба» (А. Хруник) на підписання договорів фінансового лізингу з АБ «Укргазбанк»  та відповідних договорів купівлі-продажу, як третьої особи – лізингоодержувача, з усіма додатками і додатковими угодами до нього із правом самостійно визначати всі інші умови договорів, що укладатимуться та підписуватимуться з АБ «Укргазбанк». Передбачити умовами договору включення витрат страхування, державну реєстрацію та інші витрати пов’язані з виконанням договору фінансового лізингу.

2.3. Дозволити здійснювати витрати пов’язані з належним утриманням та експлуатацією, ремонтом та технічним обслуговуванням техніки, яка є предметом лізингу, згідно з вимогами чинного законодавства та умовами договорів фінансового лізингу.

2.4. Дозволити КП «Міська ритуальна служба» спрямовувати кошти отримані на збільшення статутного капіталу підприємства для сплати авансового та лізингових платежів за договорами фінансового лізингу.

3. Фінансовому управлінню Івано-Франківської міської ради забезпечити своєчасне фінансування комунального підприємства «Міська ритуальна служба» на виконання ним всіх зобов’язань до моменту завершення договірних відносин відповідно до укладених договорів фінансового лізингу.

4. Уповноважити виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, в разі необхідності, вносити зміни в істотні умови договорів фінансового лізингу між АБ «Укргазбанк» та КП «Міська ритуальна служба».

5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови (В. Сусаніна) та постійну депутатську комісію з питань  бюджету (Р. Онуфріїв).


Міський голова                                                        Руслан  Марцінків


2011-2021 © Всі права застережено.