Рішення міської ради  "Про відключення (відокремлення) споживачів теплової ене..."  № 382-3 від 24.12.2020р. 
Документ №382 від 24.12.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

28.12.2020 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(3  сесія)
8  демократичного скликання
 
від 24.12.2020р.  № 382-3
 

Про відключення (відокремлення) споживачів теплової енергії, що постачається від котельні на вул. Індустріальній, 34, від системи (мережі) централізованого опалення та постачання гарячої води та переведення їх на альтернативні джерела теплопостачання


Керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 13 Закону України «Про теплопостачання», на виконання  пункту 6 частини другої статті 4 Закону України від 09 листопада 2017 року № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги», а також у зв’язку з перебуванням приміщення і обладнання котельні, що знаходиться на вул. Індустріальній, 34 в м. Івано-Франківську в приватній власності, що унеможливлює забезпечення Івано-Франківською міською радою управління вказаним об’єктом теплопостачання, міська рада

в и р і ш и л а :

       1. Здійснити заходи щодо поетапного відключення споживачів теплової енергії, яка постачається котельнею на вул. Індустріальній, 34 в м. Івано-Франківську, від системи (мережі) централізованого опалення та постачання гарячої води та підключити їх до альтернативних джерел теплопостачання з влаштуванням систем індивідуального чи автономного постачання теплової енергії до початку опалювального періоду 2022-2023рр.

2. Департаменту економічного розвитку, екології та енергозбереження Івано-Франківської міської ради розробити та подати на затвердження міської ради Програму поетапного відключення (відокремлення) споживачів теплової енергії, що постачається котельнею на вул. Індустріальній, 34, від системи централізованого опалення та переведення їх на альтернативні джерела теплопостачання.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Руслана Гайду і голову постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, транспортування та інфраструктури Віталія Бурка.
Міський голова                                                        Руслан Марцінків
2011-2021 © Всі права застережено.