Рішення виконавчого комітету  "Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об'єктів бла..."  № 1420 від 30.12.2020р. 
Документ №1420 від 30.12.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

03.01.2021УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 30.12.2020р.  № 1420
м.Івано-Франківськ
 


Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою на території міста


Керуючись ст. ст. 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи Типовий порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013р. №870, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано – Франківської міської ради видати дозволи (ордери) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання та фізичній особі :

1.1. ТОВ «БК Цитадель» (Петренко В.О.) на проведення земляних робіт для прокладання мережі водопостачання та водовідведення на вул. Загвіздянській, 4 А, 6, терміном 35 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

1.2. ТОВ «Галінвестбуд» (Данилюк П.П.) на проведення земляних робіт для прокладання мережі водопостачання на вул. Пасічній, 41 (від вул. Берегова, с. Загвіздя), терміном 30 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

1.3. П’ятці Катерині Михайлівні на проведення земляних робіт для прокладання мережі водовідведення на вул. Українських Декабристів, 37, терміном 14 днів з моменту видачі дозволу ( ордера).

2. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано – Франківської міської ради відмовити у видачі дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб‘єктам господарювання :

2.1. ТОВ «Шевченко Еліт» (Шпілька А.А.) на проведення земляних робіт для прокладання мережі електропостачання на вул. Шевченка, 45.

2.2. КП «Івано-Франківськводоекотехпром» (Кімачук Р.М.) на проведення земляних робіт для ремонту ділянки водопроводу на вул. Пулюя, 5, 7, 9.

3. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано – Франківської міської ради відмовити у видачі дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою у зв’язку з поданням неповного пакета документів, перелік яких визначено інформаційною карткою 24/07 «Видача ордерів (дозволів) на порушення об’єктів благоустрою, пов’язаних з виконанням земельних та/або ремонтних робіт» наступним фізичним особам :

3.1. Зайцю Василю Івановичу на проведення земляних робіт для прокладання мережі водопостачання та водовідведення на вул. Чорновола, 126 А.

3.2. Сороці Любомиру Романовичу на проведення земляних робіт для прокладання мережі електропостачання на вул. Крайківського, 2.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови згідно розподілу посадових обов’язків.
       Міський голова                                                                Руслан Марцінків2011-2021 © Всі права застережено.