Рішення міської ради  "Про проведення земельних торгів..."  № 405-3 від 24.12.2020р. 
Документ №405 від 24.12.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

28.12.2020 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(3  сесія)
8  демократичного скликання
 
від 24.12.2020р.  № 405-3
 

Про проведення земельних торгів
Керуючись ст. 26, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.ст. 134-139 Земельного Кодексу України, Порядком продажу земельних ділянок (прав на них) Івано-Франківської міської об’єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням Івано-Франківської міської ради від 19.06.2020р.  № 196-41, міська рада

вирішила:


  1. Затвердити документацію із землеустрою по земельних ділянках комунальної власності територіальної громади м. Івано-Франківська та включити їх до переліку земельних ділянок або прав на них, які виставляються на земельні торги окремими лотами, згідно додатку 1.
  2. Виставити на земельні торги, встановити дату торгів, відповідно до опублікування на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, умови продажу, стартові ціни лотів, згідно додатку 2. Провести земельні торги о 10 годині в залі засідань виконавчого комітету міської ради за адресом: м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, кабінет 311.

Встановити крок земельних торгів по лотах, що продаються, у розмірі 5 відсотків стартової ціни земельної ділянки, та/або у розмірі 0,5 відсотка стартового розміру річної орендної плати за користування земельною ділянкою.

Уповноважити на підписання договорів купівлі-продажу земельних ділянок міського голову, у випадку його відсутності – секретаря міської ради.

  1. Обов'язки за виконанням даного рішення покласти на Департамент комунальних ресурсів міської ради.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови М. Вітенка та постійну депутатську комісію з питань містобудування, земельних відносин, оренди та приватизації комунального майна (Р.Терешко).


Міський голова                                                   Руслан Марцінків
Додатки:2011-2021 © Всі права застережено.