Рішення виконавчого комітету  "Про план перевірок стану військового обліку на підприєм..."  № 10 від 14.01.2021р. 
Документ №10 від 14.01.2021р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

18.01.2021УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 14.01.2021р.  № 10
м.Івано-Франківськ
 


Про план перевірок стану військового обліку на підприємствах, установах, організаціях, закладах освіти на території міста Івано-Франківськ на 2021 рік


Керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 33, 34, 35, 38 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», ст.ст. 17, 18, 21 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», Порядком організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року №921, зі змінами затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України від 06 лютого 2019 року № 74 та з метою поліпшення його стану в 2021 році, виконавчий комітет міської ради

вирішив:


1. Затвердити план перевірок стану військового обліку на підприємствах, установах, організаціях, закладах освіти на території міста Івано-Франківськ на 2021 рік (додається).


2. З метою упорядкування роботи комісії:

- визначити єдиний час початку проведення перевірки 9.00 година для всіх суб’єктів господарської діяльності відповідно затвердженого плану перевірок на 2021 рік;

- перенесення дати проведення перевірки проводити за погодженням із заступником міського голови Гайдою Р.Д. відповідно до звернень керівників суб’єктів господарської діяльності за наявності поважних причин.


3 Начальнику управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів І.Влізлу при проведені перевірок стану військового обліку на підприємствах, установах, організаціях, закладах освіти, які знаходяться на території сіл, а також в мікрорайоні Опришівці виділяти службовий автомобіль.


4. З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, заходи, передбачені даним рішенням, проводити з дотримуванням вимог постанов Кабінету Міністрів України, рішень Державної, Регіональної та міської комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, санітарних норм та протиепідемічних заходів затверджених Головним державним санітарним лікарем України.


5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Р. Гайду.

Міський голова                                                                Руслан МарцінківДодатки:2011-2021 © Всі права застережено.