Рішення виконавчого комітету  "Про відзначення в місті Дня Героїв Небесної Сотні..."  № 186 від 12.02.2021р. 
Документ №186 від 12.02.2021р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення міської ради  Про затвердження Цільової програми Івано-Франківської міської територіальної громади організації та відзначення загальнодержавних, свят територіальної громади, державних пам'ятних дат, релігійних та історичних подій на 2021 - 2025 роки
Рішення міської ради  №362 від 24.12.2020р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

16.02.2021УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 12.02.2021р.  № 186
м.Івано-Франківськ
 


Про відзначення в місті Дня Героїв Небесної Сотні


Керуючись статтею 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Указу Президента України від 11 лютого 2015 року №69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні», рішення Івано-Франківської міської ради від 24.12.2020 року №362-3 «Про затвердження Цільової програми Івано-Франківської міської територіальної громади організації та відзначення загальнодержавних, свят територіальної громади, державних пам’ятних дат, релігійних та історичних подій на 2021 – 2025 роки», з метою відзначення річниці трагічних подій на Майдані, на знак поваги до сили духу, стійкості і відваги громадян, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


  1. Затвердити перелік підготовчих та організаційних заходів з відзначення в місті Дня Героїв Небесної Сотні (додаток 1).
  2. Затвердити програму заходів з відзначення в місті Дня Героїв Небесної Сотні (додаток 2).
  3. Затвердити кошторис витрат на проведення заходів з підготовки та відзначення в місті Дня Героїв Небесної Сотні (додаток 3).
  4. Фінансовому управлінню Івано-Франківської міської ради (Г.Яцків) профінансувати витрати на проведення заходів згідно з кошторисом (додаток 3).
  5. Виконавчим органам міської ради забезпечити виконання заходів з відзначення в місті Дня Героїв Небесної Сотні та сприяти ініціативам громадськості у проведенні відповідних тематичних заходів, враховуючи карантинні обмеження діючі на дату проведення заходів (додатки 1, 2).
  6. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на Департамент стратегічного розвитку, цифрових трансформацій, роботи із засобами масової інформації, комунікації з мешканцями (З.Гелеван).
  7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови відповідно до посадових обов’язків.
Міський голова                                                                        Руслан МарцінківДодатки:2011-2021 © Всі права застережено.