Рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 193 від 12.02.2021р. 
Документ №193 від 12.02.2021р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про забезпечення житлових та майнових прав дітей в місті Івано-Франківську
Рішення виконавчого комітету  №502 від 23.04.2019р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

16.02.2021УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 12.02.2021р.  № 193
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають


Керуючись ст.ст. 31, 32, 33, 56, 71, 203 Цивільного кодексу України, ст.ст. 171, 176, 177 Сімейного кодексу України, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановами Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», від 02.09.2015 р. №728 «Деякі питання забезпечення житлом військовослужбовців та інших громадян», згідно з рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.04.2019 р. № 502 «Про забезпечення житлових та майнових прав дітей в місті Івано-Франківську», з метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

вирішив:

1. Дати дозвіл:

1.1. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право користування яким має діти:

–– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– частин кв.–– (загальною площею помешкання –– кв.м, житловою площею – –– кв.м) на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою мають її діти ––, –– року народження, та --, -- року народження, за згодою, поданою їх батьком –– органу опіки та піклування.

1.2. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дітей житла:

1.2.1. Неповнолітньому –––, –– року народження, за згодою батьків –– та –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я цілої кв.– (загальною площею помешкання –– кв.м., житловою площею – –– кв.м.) на вул.–– в с.–– Івано-Франківської міської ради.

1.2.2. Неповнолітньому ––, ––року народження, за згодою батьків –– та –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини цілої кв.–– (загальною площею помешкання –– кв.м., житловою площею – –– кв.м.) з коморою№– в підвалі на вул.––, –– в м.Івано-Франківську.

1.2.3. Неповнолітній ––, –– року народження, за згодою батьків –– та ––  на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини цілої кв.–– (загальною площею помешкання –– кв.м., житловою площею – –– кв.м.) на вул.––, –– в м.Івано-Франківську.

1.3. На укладання договорів купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належного дитині житла:

1.3.1. Неповнолітній ––, –– року народження, за згодою батьків –– та –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належних їй –– частин кв.–– (загальною площею помешкання –– кв.м., житловою площею – –– кв.м.) на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я неповнолітньої ––, –– року народження, –– частини буд.–– (загальною площею помешкання –– кв.м., житловою площею – –– кв.м.) на вул.–– у с.– –– району Івано-Франківської області та –– частини земельної ділянки площею –– га за кадастровим номером –– за цією ж адресою.

1.3.2. –– від імені малолітньої ––, –- року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належної їй –– частини кв.–– (загальною площею помешкання –– кв.м., житловою площею – –- кв.м.) на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я малолітньої ––, –– року народження, –– частини кв.–– (загальною площею помешкання –– кв.м., житловою площею – –– кв.м.) на вул.––, –– у с.–– Івано-Франківської міської ради.

2. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в департамент адміністративних послуг (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до одного року.

3. Термін дії дозволу один рік з дня прийняття рішення.

4. Організацію виконання рішення покласти на службу у справах дітей виконавчого комітету міської ради (І.Рохман).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Олександра Левицького.
Міський голова                                                                                Руслан Марцінків2011-2021 © Всі права застережено.