Рішення виконавчого комітету  "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міськ..."  № 247 від 22.02.2021р. 
Документ №247 від 22.02.2021р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про створення комісії щодо розгляду заяв внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України про виплату грошової компенсації
Рішення виконавчого комітету  №552 від 24.05.2018р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

26.02.2021



УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 22.02.2021р.  № 247
м.Івано-Франківськ
 


Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 24.05.2018р. №552


У зв’язку із кадровими змінами у складі комісії, керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради


                                                       вирішив:


1. Внести зміни у пункт 1 рішення виконавчого комітету від 24.05.2018р. № 552 «Про створення комісії щодо розгляду заяв внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України про виплату грошової компенсації (зі змінами):

1.1.Вивести із складу комісії:

- Устинського Володимира Васильовича - заступника начальника управління економічного та інтеграційного розвитку, начальника відділу промисловості та розвитку підприємництва виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

1.2.Ввести у склад комісій:

Криворучко Світлану Миронівну – директора Департаменту економічного розвитку, екології та енергозбереження Івано-Франківської міської ради.

1.3. Після прізвища Петечел Неля Вікторівна змінити посаду з «начальник відділу з питань договірної і правової роботи управління капітального будівництва міськвиконкому» на «начальник відділу з питань договірної і правової роботи управління капітального будівництва Івано-Франківської міської ради».

1.4. Після прізвища Максилевич Володимир Мар’янович змінити посаду з «заступник начальника відділу реєстрації та розподілу житла управління житлової політики Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради» на «заступник начальника відділу реєстрації та розподілу житла управління житлової політики Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради».

1.5. Після прізвища Заклинська Олександра Тарасівна змінити посаду з «начальник відділу фінансування галузей невиробничої сфери фінансового управління виконкому Івано-Франківської міської ради» на «начальник відділу фінансування соціального забезпечення і програм соціального захисту населення фінансового управління Івано-Франківської міської ради».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови Олександра Левицького та Руслана Гайду.




Міський голова                                                                                Руслан Марцінків



2011-2021 © Всі права застережено.