Розпорядження міського голови  "Про створення робочої групи щодо впровадження онлайн по..."  № 243-р від 07.06.2021р. 
Документ №243-р від 07.06.2021р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

11.06.2021УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 07.06.2021р.  № 243-р
 


Про створення робочої групи щодо впровадження онлайн послуг з питань постановки на квартирну та земельну черги в Івано-Франківській міській територіальній громадіКеруючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про адміністративні послуги» та з метою продовження впровадження замовлення адміністративних послуг в режимі онлайн в Івано-Франківській міській територіальній громаді та розвитку електронних послуг, відповідно до Положення про Департамент адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська) Івано-Франківської міської ради:

  1. Створити робочу групу щодо впровадження онлайн послуг з питань постановки на квартирну та земельну черги в Івано-Франківській міській територіальній громаді (далі – Проєкт) згідно з додатком.
  2. Робочій групі розробити механізм оформлення послуг з питань постановки на квартирну та земельну черги в Івано-Франківській міській територіальній громаді в режимі онлайн до 30 червня 2021 року.
  3. Визначити відповідальними за впровадження Проєкту Департамент інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради та відділ програмного та комп’ютерного забезпечення Івано-Франківської міської ради.
  4. Департаменту адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська) Івано-Франківської міської ради забезпечити видачу результатів онлайн послуг з питань постановки на квартирну та земельну черги.
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради І.Шевчука.


Міський голова                                                                        Руслан МарцінківДодатки:2011-2021 © Всі права застережено.