Рішення виконавчого комітету  "Про оренду об'єктів комунальної власності територіально..."  № 771 від 17.11.2016р. 
Документ №771 від 17.11.2016р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про затвердження "Переліку основних робіт для здійснення невід'ємних поліпшень орендованих нежитлових приміщень за власні кошти орендаря"
Рішення виконавчого комітету  №676 від 23.12.2014р. Втратив чинність

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

21.11.2016УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 17.11.2016р.  № 771
м.Івано-Франківськ
 Про оренду об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Івано-ФранківськаРозглянувши клопотання фізичних та юридичних осіб, враховуючи пропозиції комісії виконавчого комітету міської ради з питань надання в оренду нежитлових приміщень та приватизації об’єктів комунальної власності міста (протокол №10 від 01.11.2016 р.), а також керуючись Цивільним кодексом України, Законом України "Про оренду державного та комунального майна", Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Положенням про оренду об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська", "Положенням про проведення конкурсів на право укладення договорів оренди об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська", затвердженими рішенням Івано-Франківської міської ради від 27.04.2007р., та "Положенням про надання орендарю згоди орендодавця на здійснення невід'ємних поліпшень орендованого комунального майна", затвердженим рішенням Івано-Франківської міської ради від 07.10.2008р., виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

вирішив:

1. Продовжити термін дії договору оренди нежитлових приміщень та внести відповідні зміни до договору, укладеного з підприємцем Андрусишиним Тарасом Романовичем на нежитлові приміщення площею 15,4 кв.м, розташовані на першому поверсі в  господарській будівлі  загальноосвітньої школи № 17 за адресою: вул.Набережна                           ім. В. Стефаника,16-А, на період до 31.10.2019 р., для здійснення стоматологічної практики з умовою, що орендар зобов’язується:

  • відшкодувати витрати, пов'язані з проведенням незалежної оцінки об'єкта оренди;
  • в термін до 20.12.2016 р. укласти угоду про співпрацю з адміністрацією загальноосвітньої школи № 17.

2. Керуючись "Положенням про надання орендарю згоди орендодавця на здійснення невід'ємних поліпшень орендованого комунального майна", затвердженим рішенням Івано-Франківської міської ради від 07.10.2008 р., та "Переліком основних робіт для здійснення невід'ємних поліпшень орендованих нежитлових приміщень за власні кошти орендаря", затвердженим рішенням виконавчого комітету міської ради від 23.12.2014 р. № 676, дати дозвіл:

2.1 Товариству з обмеженою відповідальністю "Місто - НВ" на виконання ремонтних робіт в орендованих згідно з договором оренди №ДО-3705 від 28.04.2016 р. нежитлових приміщеннях площею 459,1 кв. м, розташованих на першому, другому  поверхах та в мезоніні будинку за адресою: вул. Чорновола,23, на загальну суму 1 492 449 (один мільйон чотириста  дев'яносто дві тисячі чотириста сорок дев'ять) гривень 60 коп., яка визначена згідно з локальним кошторисом з розрахунком договірної ціни ремонтних робіт.

Дозвіл на ремонт надається при умові, що ТОВ "Місто - НВ" не буде ставити питання про відшкодування орендодавцем коштів, затрачених ним на ремонт орендованих приміщень, або зарахування цих коштів в рахунок орендної плати.

Підстава: заява ТОВ "Місто - НВ" від 10.10.2016 р. №72 .

2.2 Підприємцю Стефаніву Андрію Дмитровичу на виконання ремонтних робіт в орендованих згідно з договором оренди №ДО-3835 від 26.08.2016 р. нежитлових приміщеннях площею 20,8 кв. м, розташованих на першому поверсі в будинку за адресою: вул. Галицька,124-А, на загальну суму 48 351 (сорок вісім тисяч триста п'ятдесят одна) гривня 58 коп., яка визначена згідно з локальним кошторисом з розрахунком договірної ціни ремонтних робіт.

Дозвіл на ремонт надається при умові, що підприємець                        Стефанів А.Д. не буде ставити питання про відшкодування орендодавцем коштів, затрачених ним на ремонт орендованих приміщень, або зарахування цих коштів в рахунок орендної плати.

Підстава: заява підприємця Стефаніва А.Д. від 02.09.2016 р. без номера.

3. Доручити Департаменту комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради спільно з фізичною особою, який на підставі п. 1 цього рішення надано дозвіл на продовження терміну дії раніше укладеного договору оренди та внесення змін до діючого договору оренди, вирішити питання укладення угоди про внесення змін до діючого договору оренди нежитлових приміщень у порядку та в терміни, визначені п. 5.2 та п. 5.3 "Положення про оренду об'єктів комунальної власності територіальної громади м. Івано-Франківська", затвердженого рішенням Івано-Франківської міської ради 27.04.2007 р. При внесенні змін до діючого договору включити в особливі умови договору наступне:

  • орендар зобов’язаний оформити право користування (оренди чи земельного сервітуту в залежності від специфіки розміщення об’єкта оренди) земельною ділянкою, на якій розташований об’єкт оренди, та сплачувати плату за її користування (у вигляді орендної плати чи земельного податку відповідно до правовстановлюючих документів на землю). Щорічне уточнення розміру плати за землю та подання податкових декларацій в органи ДПІ здійснюється орендарем самостійно в порядку та строки встановлені Податковим кодексом України.

Встановити, що у випадку не підписання фізичною особою протягом 30 календарних днів з дня прийняття цього рішення угоди про внесення змін до діючого договору оренди приміщень на підставі п. 1 вказаного рішення, відповідний пункт рішення втрачає чинність, а раніше укладений договір оренди не підлягає продовженню після закінчення терміну його дії.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Олексія Кайду.
Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.