Рішення міської ради  "Про включення нежитлових приміщень в будинку на вул. Сі..."  № 250-11 від 08.07.2021р. 
Документ №250 від 08.07.2021р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

12.07.2021 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(11  сесія)
8  демократичного скликання
 
від 08.07.2021р.  № 250-11
 

Про включення нежитлових приміщень в будинку на вул. Січових Стрільців, 7 в перелік об’єктів, які підлягають приватизації, та їх приватизацію


Керуючись пунктом 30 частини 1 статті 26, частинами 5 та 6 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 4 статті 11 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядком подання та розгляду заяв про включення об’єктів комунальної власності Івано-Франківської міської об’єднаної територіальної громади до переліків об’єктів, що підлягають приватизації, затвердженим рішенням Івано-Франківської міської ради від 19.06.2020р.  № 184-41, враховуючи пропозиції виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (рішення виконавчого комітету міської ради від __.__.2021 року №   ), Івано-Франківська міська рада

вирішила:

1. Включити нежитлові приміщення площею 32,6 кв.м, які розташовані на першому поверсі в будинку за адресою: м. Івано-Франківськ,                         вул. Січових Стрільців, 7  в перелік об’єктів, які підлягають приватизації.

2. Затвердити висновок про вартість майна - нежитлового приміщення загальною площею 32,6 м2 на вул. Січових Стрільців, 7 в м. Івано-Франківську, складений товариством з обмеженою відповідальністю                     «ЕКА-Захід».

3. Приватизувати об’єкт, вказаний у п. 1 цього рішення, шляхом викупу  громадською організацією «Українська спілка ветеранів російсько-української війни «Донбас Прикарпаття» за ціною  832 476,0 грн (вісімсот тридцять дві тисячі чотириста сімдесят шість гривень 00 копійок) з ПДВ.

4. Департаменту комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради (І. Гриненько) забезпечити опублікування інформації про включення об’єкта, зазначеного в п. 1 цього рішення, в перелік об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі, на офіційному вебсайті Департаменту комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради та в газеті «Західний кур’єр» у строки, визначені чинним законодавством України.

5. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на Департамент комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Миколу Вітенка та постійну депутатську комісію з питань містобудування, земельних відносин, оренди та приватизації комунального майна (Р. Терешко).Міський голова                                                        Руслан Марцінків2011-2021 © Всі права застережено.