Рішення виконавчого комітету  "Про надання вихідних даних - містобудівних умов та обме..."  № 984 від 06.07.2021р. 
Документ №984 від 06.07.2021р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

10.07.2021УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 06.07.2021р.  № 984
м.Івано-Франківськ
 


Про надання вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва


Розглянувши звернення громадян та юридичних осіб про надання вихідних даних – містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва, керуючись ст. 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. ст. 5, 14 Закону України «Про основи містобудування», ст. ст. 31, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про архітектурну діяльність», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 31.05.2017 р. №135 «Про затвердження Порядку ведення реєстру містобудівних умов та обмежень», виконавчий комітет міської ради

вирішив:


  1. Надати вихідні дані – містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкта будівництва:
    1. «Івано-Франківській обласній спілці учасників та інвалідів АТО» для нового будівництва багатофункціонального комплексу на вул. Надрічній у м. Івано-Франківську.
    2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Центр творчого та мистецько-духовного розвитку дітей і молоді» для нового будівництва багатофункціонального житлово-громадського мультигалузевого комплексу в межах вулиць Млинарської, 21 та Ленкавського, 2А у м. Івано-Франківську.
  1. Зобов’язати замовника:

2.1.        Отримати вихідні дані для проєктування відповідно до статті 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

2.2.        Розробити проєктну документацію та затвердити її в установленому порядку.

2.3.        Виконання підготовчих та будівельних робіт здійснювати після отримання документа, що надає право на виконання вищезазначених робіт з наступним прийняттям об’єкта до експлуатації в установленому законодавством порядку.

2.4.        При проєктуванні і будівництві обєкта містобудування, дотримуватися вимог, визначених у містобудівних умовах та обмеженнях для проєктування об’єкта будівництва.

3.        Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови В. Сусаніну.


Міський голова                                                                Руслан Марцінків2011-2021 © Всі права застережено.