Рішення виконавчого комітету  "Про бронювання робочих місць для працевлаштування грома..."  № 807 від 21.12.2011р. 
Документ №807 від 21.12.2011р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

25.12.2011УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 21.12.2011р.  № 807
м.Івано-Франківськ
 


Про бронювання робочих місць для працевлаштування

громадян, які потребують соціального захисту на 2012 рік


З метою забезпечення додаткових гарантій щодо працевлаштування працездатних громадян працездатного віку, які потребують соціального захисту і не здатні на  рівних  конкурувати на ринку праці, на виконання  ст. 5 Закону України “Про зайнятість населення”, із змінами внесеними  згідно із   Законом України “Про внесення змін до деяких Законів України щодо забезпечення працевлаштування молоді” №2429-ІV (2429-15) від 01.03.2005 р., Законом України “Про внесення змін до деяких Законів України, щодо реалізації інвалідами права на трудову діяльність”     №3483-15 від 23.02.2006 р., ст. 196 Кодексу законів про працю України та відповідно до Положення про порядок бронювання на підприємствах, в організаціях і установах робочих місць для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.1998 р., виконавчий комітет міської ради,

в и р і ш и в:

1. Затвердити перелік підприємств, установ, організацій міста, яким доведено кількість робочих місць для обов’язкового працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту згідно з ст. 5 Закону України “Про зайнятість населення” (додається).

Взяти до відома, що вказана кількість заброньованих робочих місць може змінюватися у разі зміни чисельності або штату працівників підприємства, установи і організації.

2. Керівникам підприємств, установ і організацій міста у двотижневий термін після затвердження броні та квоти робочих місць на 2012 рік подати в Івано-Франківський міський центр зайнятості інформацію про перелік заброньованих робочих місць та поквартальний графік працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту.

У разі неподання вищезгаданої інформації зобов’язати центр зайнятості направляти громадян, які нездатні на рівних конкурувати на ринку праці для працевлаштування в рахунок доведеної броні на робочі місця згідно професій, спеціальностей і кваліфікацій відповідно до штатного розкладу.

3. Керівники підприємств, установ і організацій міста зобов’язані працевлаштувати громадян, які потребують соціального захисту на заброньовані робочі місця за направленням служби зайнятості і про прийняте рішення у триденний термін повідомити центр зайнятості. У разі відмови у працевлаштуванні громадян підприємства повідомляють про це службу зайнятості з викладенням мотивів відмови у прийнятті на роботу.

4. У випадках реорганізації, перейменування підприємства, установи, організації разом з майновими правами і обов’язками до правонаступника переходять всі обов’язки з виконання даного рішення.

5. Встановити транспортну доступність в межах 1 год. проїзду транспортом загального користування з місця постійного проживання до місця роботи.

6. Дозволити Івано-Франківському міському центру зайнятості з письмової згоди роботодавців змінювати:

категорію соціально-незахищених громадян;

посаду соціально-незахищених громадян;

графік працевлаштування, відповідно до потреби роботодавців в межах календарного року.

7. Директору  Івано-Франківського  міського  центру    зайнятості Г.Бандурі здійснювати постійний контроль за працевлаштуванням соціально незахищених громадян в рахунок встановленої квоти та щоквартально до 15 числа місяця наступного за звітним періодом інформувати міський виконавчий комітет про хід виконання рішення. У всіх випадках безпідставних відмов у працевлаштуванні на заброньовані робочі місця чи невиконання керівниками підприємств, установ, організацій даного рішення повідомляти інспекцію праці Івано-Франківського обласного центру зайнятості з метою застосування  штрафних санкцій відповідно до п. 3 ст. 5 Закону України “Про зайнятість населення”.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови  Л.Слободяна.Міський голова                                                        Віктор Анушкевичус
Додатки:2011-2023 © Всі права застережено.