Рішення виконавчого комітету  "Про організацію та проведення культурно-мистецьких захо..."  № 1165 від 19.08.2021р. 
Документ №1165 від 19.08.2021р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

23.08.2021УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 19.08.2021р.  № 1165
м.Івано-Франківськ
 


Про організацію та проведення культурно-мистецьких заходів з відзначення 30-ї річниці Незалежності України


Керуючись ст.ст.27, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою гідного відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

вирішив:


 1. Затвердити програму культурно-мистецьких заходів з відзначення 30-ї річниці Незалежності України (додаток 1).
 2. Департаменту культури міської ради (Н.Загурська) забезпечити організацію та проведення культурно-мистецьких заходів з відзначення 30-ї річниці Незалежності України.
 3. Департаменту стратегічного розвитку, цифрових трансформацій, роботи із засобами масової інформації, комунікації з мешканцями міської ради (З.Гелеван) довести програму культурно-мистецьких заходів з відзначення 30-ї річниці Незалежності України до громадськості міста та забезпечити її висвітлення у засобах масової інформації.
 4. Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики міської ради (М. Смушак) забезпечити встановлення турнікетів та біотуалетів на місцях проведення масових заходів, які відбуватимуться на площах, у скверах та вулицях міста згідно з програмою  (додаток 1).
 5. Департаменту освіти та науки міської ради (І.Максимчук) забезпечити столи для проведення книжкових виставок.
 6. Департаменту містобудування та архітектури міської ради (О.Кошик) забезпечити вимкнення звукового супроводу світлодіодного екрану на площі І.Франка 22.08.2021 року з 12.30 год до 13.30 год.
 7. Управлінню охорони здоров’я міської ради (М.Бойко) забезпечити чергування медичних працівників під час проведення масових заходів, які відбуватимуться на території АТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод», площах, у скверах та вулицях міста згідно з програмою  (додаток 1).
 8. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів міської ради (І.Влізло):
 • клопотати перед національною поліцією про обстеження працівниками вибухотехнічного та кінологічного підрозділу ГУНП місць проведення масових заходів на предмет безпечного відпочинку згідно з програмою (додаток 1);
 • спільно з РУ ГУ УДСНС України в області (В.Мацалак) взяти під контроль виконання протипожежних заходів під час проведення масових заходів згідно з програмою (додаток 1).
 1. Івано-Франківському РУП ГУНП в Івано-Франківській області (В.Маківничук), управлінню патрульної поліції в Івано-Франківській області (О.Костенко):
 • забезпечити охорону громадського порядку та патрулювання під час проведення масових заходів, які відбуватимуться на території АТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод», площах, у скверах та вулицях міста згідно з програмою  (додаток 1);
 • 22.08.2021р. з 13.00 год до 13.30 год перекрити рух транспорту за маршрутом: пл. І.Франка – вул.Б.Лепкого – Привокзальна площа під час проведення святкової ходи і забезпечити охорону громадського порядку за вищевказаним маршрутом.
 1. Адміністративно-господарському управлінню міської ради (О.Хімій)  забезпечити перевезення крісел на літературні та театральні заходи.
 2. Комунальному підприємству «Муніципальна інспекція «Добродій» (М.Шутак) сприяти Івано-Франківському РУП ГУНП в Івано-Франківській області (В.Маківничук), управлінню патрульної поліції в Івано-Франківській області (О.Костенко) у забезпеченні громадського порядку під час проведення масових заходів, які відбуватимуться на території АТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод», площах, у скверах та вулицях міста згідно з програмою  (додаток 1).
 3. Директору АТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод» Руслану Терешку забезпечити:
 • подачу електроенергії на сценічні майданчики;
 • недопущення безконтрольного переміщення глядачів територією підприємства під час проведення заходів, які відбуватимуться на території АТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод».
 1. Фінансовому управлінню міської ради (Г.Яцків) профінансувати витрати на організацію та проведення культурно-мистецьких заходів з відзначення 30-ї річниці Незалежності України відповідно до кошторису (додаток 2).
 2. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на Департамент культури міської ради.
 3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови В.Дротянко.Міський голова                                                        Руслан Марцінків2011-2021 © Всі права застережено.