Рішення виконавчого комітету  "Про організацію та проведення концертів молодіжної музи..."  № 1166 від 19.08.2021р. 
Документ №1166 від 19.08.2021р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

23.08.2021УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 19.08.2021р.  № 1166
м.Івано-Франківськ
 


Про організацію та проведення концертів молодіжної музики


Керуючись ст.ст.27, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Статутом територіальної громади міста Івано-Франківська та з метою гідного відзначення 30-ї річниці незалежності України, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

вирішив:


 1. Департаменту культури міської ради (Н.Загурська) спільно з АТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод» (Р.Терешко) забезпечити організацію та проведення концертів молодіжної музики в рамках відзначення 30-ї річниці незалежності України на території АТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод»:
 • 22.08.2021р. о 18.00 год – виступ гурту «Цвіт кульбаби»;
 • 22.08.2021р. о 21.00 год – виступ «Laud»;
 • 23.08.2021р. о 18.00 год – виступ гурту «Пенсія»;
 • 23.08.2021р. о 19.00 год – виступ гурту «Брати Станіслава»;
 • 23.08.2021р. о 20.00 год – виступ гурту «Kalush»;
 • 23.08.2021р. о 21.00 год – виступ гурту «Kozak System».
 1. Директору АТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод» Руслану Терешку забезпечити:
 • святкове оформлення та підсвічування території підприємства;
 • подачу електроенергії до сцени;
 • недопущення безконтрольного переміщення глядачів територією підприємства під час проведення заходів, зазначених у п.1 даного рішення;
 • розробку алгоритму дій працівників, відповідальних осіб АТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод» та екстрених служб з метою недопущення терористичної уразливості підприємства.
 1. Департаменту стратегічного розвитку, цифрових трансформацій, роботи із засобами масової інформації, комунікації з мешканцями міської ради (З.Гелеван) довести інформацію про проведення заходів, зазначених у п.1 даного рішення до громадськості міста та забезпечити висвітлення її у засобах масової інформації.
 2. Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики міської ради (М. Смушак) забезпечити:
 • встановлення турнікетів біля сцени 22 – 23 серпня 2021р.;
 • встановлення біотуалетів;
 • забезпечити вивезення сміття з території проведення заходів, зазначених у п.1 даного рішення.
 1. Управлінню охорони здоров’я міської ради (М.Бойко) забезпечити чергування медичних працівників та карети швидкої медичної допомоги під час проведення заходів, зазначених у п.1 даного рішення.
 2. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів міської ради (І.Влізло):
 • клопотати перед національною поліцією про обстеження працівниками вибухотехнічного та кінологічного підрозділу ГУНП території АТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод» на предмет безпечного відпочинку під час проведення заходів, зазначених у п.1 даного рішення;
 • спільно з РУ ГУ УДСНС України в області (В.Мацалак) забезпечити чергування пожежного автомобіля та взяти під контроль виконання протипожежних заходів під час проведення заходів, зазначених у п.1 даного рішення.
 1. Івано-Франківському РУП ГУНП в Івано-Франківській області (В.Маківничук), управлінню патрульної поліції в Івано-Франківській області (О.Костенко) забезпечити охорону громадського порядку та патрулювання під час проведення заходів, зазначених у п.1 даного рішення.
 2. Комунальному підприємству «Муніципальна інспекція «Добродій» (М.Шутак) сприяти Івано-Франківському РУП ГУНП в Івано-Франківській області (В.Маківничук), управлінню патрульної поліції в Івано-Франківській області (О.Костенко) у забезпеченні громадського порядку під час проведення заходів, зазначених у п.1 даного рішення.
 3. Фінансовому управлінню міської ради (Г.Яцків) профінансувати витрати на організацію та проведення концертів молодіжної музики в рамках відзначення 30-ї річниці незалежності України відповідно до кошторису (додаток).
 4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на Департамент культури міської ради.
 5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови В.Дротянко.Міський голова                                                        Руслан МарцінківДодатки:2011-2021 © Всі права застережено.