Рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 1208 від 26.08.2021р. 
Документ №1208 від 26.08.2021р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про забезпечення житлових та майнових прав дітей в місті Івано-Франківську
Рішення виконавчого комітету  №502 від 23.04.2019р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

30.08.2021УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 26.08.2021р.  № 1208
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають


Керуючись ст.ст. 31, 32, 33, 56, 71, 203 Цивільного кодексу України, ст.ст. 60, 70, 171, 176, 177 Сімейного кодексу України, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановами Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», згідно з рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.04.2019 р. №502 «Про забезпечення житлових та майнових прав дітей в місті Івано-Франківську», з метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

вирішив:

1. Дати дозвіл:

1.1. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право користування (спільної власності) яким мають діти:

1.1.1. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я – частини кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, – в м.Івано-Франківську, право користування якою має його син ––, –– року народження, за згодою, поданою його матір’ю – органу опіки та піклування.

1.1.2 – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я – кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, – в м.Івано-Франківську, право користування яким мають –, – року народження, та –, – року народження, за згодою, поданою їх батьком – органу опіки та піклування.

1.1.3. – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілої кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, – у м.Івано-Франківську, право користування якою має –, – року народження, за згодою, поданою її батьком – органу опіки та піклування.

1.2. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дітей житла:

1.2.1. – та – від імені малолітнього ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я цілої кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, – в м.Івано-Франківську.

1.2.2. Неповнолітньому –, – року народження, за згодою батьків – та –;

– та – від імені малолітньої –, – року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на їх ім’я в рівних долях – частин буд.– (загальною площею помешкання – – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.– у м.Івано-Франківську, а також в рівних долях – частин земельної ділянки площею – га (за кадастровим номером –) та – частин земельної ділянки площею – га (за кадастровим номером –).

1.3. На укладання договорів купівлі-продажу (міни тощо) щодо відчуження належного дитині житла:

–– та – від імені малолітніх –, – року народження та –, – року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належної їм – частин кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.– у м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я малолітніх –, – року народження, - частини та –, – року народження, – частини кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, –– у м.Івано-Франківську.

2. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в Департамент адміністративних послуг (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до одного року.

3. Термін дії дозволу один рік з дня прийняття рішення.

4. Організацію виконання рішення покласти на службу у справах дітей виконавчого комітету міської ради (І.Рохман).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Олександра Левицького.Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2021 © Всі права застережено.