Рішення виконавчого комітету  "Про погодження на розміщення надувного мобільного розбі..."  № 1222 від 26.08.2021р. 
Документ №1222 від 26.08.2021р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

30.08.2021УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 26.08.2021р.  № 1222
м.Івано-Франківськ
 


Про погодження на розміщення надувного мобільного розбірного комплекту (спортивний інвентар)


Розглянувши звернення ГО «Івано-Франківська асоціація сапбордингу і фітнесу», керуючись ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою розвитку таких видів спорту як сапбординг, віндсерфінг, вейкбординг та фоіл-сап, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


  1. Погодити ГО «Івано-Франківська асоціація сапбордингу і фітнесу» (Стефанишин Р.С.) розміщення надувного мобільного розбірного комплекту (спортивний інвентар) на міському озері згідно схеми розташування погодженої з КП «Центр розвитку міста та рекреації» в термін з 27 серпня до 1 листопада 2021 року.
  2. Відповідальність за техніку безпеки та охорону праці, санітарний стан території, дотримання правил будови і безпечної експлуатації атракціонної техніки та громадського порядку покласти на ГО «Івано-Франківська асоціація сапбордингу і фітнесу» (Стефанишин Р.С.)
  3. ГО «Івано-Франківська асоціація сапбордингу і фітнесу» забезпечити та неухильно дотримуватись вимог постанов Кабінету Міністрів України, рішень Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, санітарних норм та протиепідемічних заходів затверджених Головним державним санітарним лікарем України.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови згідно розподілу посадових обов’язків.Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2021 © Всі права застережено.