Рішення виконавчого комітету  "Про влаштування дитини у сім'ю патронатного вихователя..."  № 1234 від 02.09.2021р. 
Документ №1234 від 02.09.2021р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

06.09.2021УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 02.09.2021р.  № 1234
м.Івано-Франківськ
 


Про влаштування дитини у сім’ю патронатного вихователяКеруючись ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст.ст. 252-256 Сімейного кодексу України, Порядку створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2017р. №148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною», рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 30.01.2020р. №111 «Про запровадження послуги з патронату над дитиною у місті Івано-Франківську», згідно акта оцінки потреб сім’ї/особи, складеного МЦСССДМ –– р., інформації МЦСССДМ від –– р. №––, у зв’язку зі зверненням громадянки –– (матері малолітньої дитини) від –– р. №––, враховуючи рекомендації комісії з питань захисту прав дитини від –– р., виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

вирішив:

1. Влаштувати в сім’ю патронатного вихователя ––, яка зареєстрована та проживає в –– Івано-Франківської області, вул.––, (далі – патронатний вихователь), малолітнього ––, –– року народження, який перебуває у складних життєвих обставинах (далі – дитина).

2. Укласти договір про патронат над дитиною між виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради та громадянкою –– з патронатним вихователем.

3. Службі у справах дітей виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (І.Рохман) підготувати договір про патронат над дитиною, здійснювати контроль за виконанням даного договору, умовами утримання та виховання малолітнього, забезпеченням його прав та інтересів у сім’ї патронатного вихователя.

4. Управлінню охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради (М.Бойко) забезпечити надання дитині стаціонарної та амбулаторної медичної допомоги.

5. Міському центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді (Л.Дикун) здійснювати соціальний супровід сім’ї дитини з метою подолання складних життєвих обставин.

6. Департаменту соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради (В.Семанюк) здійснювати у встановленому законодавством порядку нарахування та виплату соціальної допомоги на утримання дитини та грошового забезпечення патронатного вихователя.

7. Патронатному вихователю:

7.1 створити належні умови для виховання, фізичного та духовного розвитку дитини;

7.2 нести відповідальність за життя, здоров’я, фізичний і психологічний розвиток дитини;

7.3 забезпечити надання та/або доступ до послуг, визначених договором, що підлягає укладенню, згідно п.2 даного рішення.

8. Контроль за виконанням рішення виконавчого комітету покласти на заступника міського голови О.Левицького.
Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2021 © Всі права застережено.