Рішення виконавчого комітету  "Про внесення на розгляд міської ради проєкту рішення "П..."  № 1241 від 08.09.2021р. 
Документ №1241 від 08.09.2021р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

12.09.2021УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 08.09.2021р.  № 1241
м.Івано-Франківськ
 


Про внесення на розгляд міської ради проєкту рішення «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Івано - Франківської міської територіальної громади квартири № 93 на вул. Шкільній, 5»
Керуючись ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» та постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про порядок передачі в комунальну власність державного житлового фонду, що перебував у повному господарському віданні або в оперативному управлінні підприємств, установ та організацій» та розглянувши листа Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України, виконавчий комітет міської ради


вирішив:1. Внести на розгляд міської ради проєкт рішення «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Івано-Франківської міської територіальної громади квартири № 93 на вул. Шкільній, 5» (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови - директора Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради М. Смушака.


Міський голова                                                                        Руслан МарцінківДодатки:2011-2021 © Всі права застережено.