Рішення виконавчого комітету  "Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об'єктів бла..."  № 1325 від 23.09.2021р. 
Документ №1325 від 23.09.2021р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

27.09.2021УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 23.09.2021р.  № 1325
м.Івано-Франківськ
 


Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою на території містаКеруючись ст. ст. 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи Типовий порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013р. №870, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


      1. Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики  Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) видати дозволи (ордери) на порушення об’єктів благоустрою за умови укладання договору-гарантії про відновлення об’єктів/елементів благоустрою наступним суб’єктам господарювання та фізичним особам:

      1.1. ПП «Альфа Енерго Груп» (Мельник С.П.) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Надрічній, 1, терміном 30 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.2. ПП «Роса-ІФ» (Ткачук Ю.П.) на проведення земляних робіт для реконструкції ділянки водопроводу на вул. Надрічній (від СТО «Фольцваген» до вул. Церковної), терміном 20 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.3. Соловському Миколі Романовичу на проведення земляних робіт для прокладання мережі водопостачання та водовідведення на вул. Вишневій, 5/1, терміном 15 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.4. Сабаді Руслану Петровичу на проведення земляних робіт для прокладання мережі водопостачання та водовідведення на вул. Зарічній, 62, с. Микитинці, терміном 15 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.5. Івано-Франківському відділенню АТ «Івано-Франківськгаз» (Струк А.М.) на проведення земляних робіт для прокладання мережі газопостачання на вул. Степана Бандери, 35, с. Вовчинець, терміном 15 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.6. Івано-Франківському відділенню АТ «Івано-Франківськгаз» (Струк А.М.) на проведення земляних робіт для прокладання мережі газопостачання на вул. Івана Франка, 11 А, с. Черніїв, терміном 15 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.7. Івано-Франківському відділенню АТ «Івано-Франківськгаз» (Струк А.М.) на проведення земляних робіт для ремонту мережі газопроводу на вул. Академіка Сахарова, 34, 36, терміном 20 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.8. ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (Тимченко М.М.) на проведення земляних робіт для ремонту мережі теплопостачання на вул. Гната Хоткевича, 75 А, к.1, 2, 3, терміном 20 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.9. ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (Тимченко М.М.) на проведення земляних робіт для ремонту мережі теплопостачання на вул. Гната Хоткевича, 65 А – 67 А, к.1, 2, 3, терміном 20 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.10. ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (Тимченко М.М.) на проведення земляних робіт для ремонту мережі теплопостачання на вул. Незалежності, 73-81, терміном 20 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

       1.11. ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (Тимченко М.М.) на проведення земляних робіт для ремонту мережі теплопостачання на вул. О.Довженка, 7 А – Чорновола, 144, терміном 20 робочих днів з моменту закінчення дозволу (ордера).

      1.12. ТОВ «Будівельна компанія «Альянс ІФ і КО» (Хвальбота П.М.) на проведення земляних робіт для капітального ремонту позамайданчикового проїзду на вул. Дашевського (від вул. Незалежності до вул. Стефаника), терміном 55 робочих днів з моменту видчі дозволу (ордера).

      2. Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) відмовити у видачі дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання та фізичній особі:

      2.1. Івано-Франківському відділенню АТ «Івано-Франківськгаз» (Струк А.М.) на проведення земляних робіт для прокладання мережі газопостачання на вул. Короля Данила, 48 А.

       2.2. Горчаку Павлу Михайловичу на проведення земляних робіт для прокладання мережі водопостачання та водовідведення на вул. Симиренків, 14.

      2.3. Івано-Франківському відділенню АТ «Івано-Франківськгаз» (Струк А.М.) на проведення земляних робіт для прокладання мережі газопостачання на вул. Гамалії, 2, с. Крихівці.

      2.4. Івано-Франківському відділенню АТ «Івано-Франківськгаз» (Струк А.М.) на проведення земляних робіт дляпрокладання мережі газопостачання на вул. Лєрмонтова, 44.

      2.5. Івано-Франківському відділенню АТ «Івано-Франківськгаз» (Струк А.М.) на проведення земляних робіт для прокладання мережі газопостачання на вул. Бандери, с. Вовчинець.

       2.6. Івано-Франківському відділенню АТ «Івано-Франківськгаз» (Струк А.М.) на проведення земляних робіт для заміни корозійного газопроводу середнього тиску на вул. Береговій.

      3. Суб’єктам господарювання та фізичним особам, яким згідно цього рішення надано дозвіл (ордер) на проведення земляних робіт для прокладання мереж (електропостачання, газопостачання, водопостачання та водовідведення) подавати до Департаменту містобудування та архітектури Івано-Франківської міської ради контрольно-виконавчу зйомку в М 1:500 нових інженерних мереж після завершення робіт з відновлення об’єктів благоустрою.

       4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – директора Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики М. Смушака.Міський голова                                                                Руслан Марцінків
2011-2021 © Всі права застережено.