Рішення виконавчого комітету  "Про продовження дозволу на розташування тимчасових спор..."  № 828 від 27.12.2011р. 
Документ №828 від 27.12.2011р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

31.12.2011УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 27.12.2011р.  № 828
м.Івано-Франківськ
 


Про продовження дозволу на розташування тимчасових споруд (кіосків, павільйонів, лотків швидкого харчування) в м. Івано-ФранківськуРозглянувши матеріали Департаменту містобудування та архітектури  виконавчого комітету міської ради, керуючись положенням “Про Порядок розміщення та функціонування тимчасових споруд  для провадження підприємницької діяльності в м. Івано-Франківську», затвердженого рішенням  XI сесії міської ради шостого демократичного скликання від    14.07.2011 р., ст. 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет  міської  ради


вирішив:


       1. Продовжити дозвіл на розташування тимчасової споруди, терміном на один рік:

1.1. Підприємцю Гуляєву І. М., тимчасової споруди (кіоску) з торгівлі продтоварами та тютюновими виробами, площею 5,1 м2 на вул. Євгена Коновальця, 147, на підставі договору купівлі-продажу, зареєстрованого в реєстрі за № 1848 від 16.11.2011 р.

       1.2. Публічному акціонерному товариству «Івано-Франківський хлібокомбінат»,  тимчасової споруди (павільйону) з торгівлі продтоварами площею 20.0 м2 на куті вулиць Євгена Коновальця - Сорохтея, 32.

       1.3. Публічному акціонерному товариству «Івано-Франківський хлібокомбінат»,  тимчасової споруди (павільйону) з торгівлі продтоварами площею 20.0 м2 на  вул. Гната Хоткевича, 44-3.

       1.4. Публічному акціонерному товариству «Івано-Франківський хлібокомбінат»,  тимчасової споруди (павільйону) з торгівлі продтоварами площею 20.0 м2 на  вул. Стуса, 17а.

       1.5. Публічному акціонерному товариству «Івано-Франківський хлібокомбінат»,  тимчасової споруди (павільйону) з торгівлі продтоварами площею 20.0 м2 на  вул. Гетьмана Мазепи, 179.

       1.6. Публічному акціонерному товариству «Івано-Франківський хлібокомбінат»,  тимчасової споруди (павільйону) з торгівлі продтоварами площею 20.0 м2 на  вул. Чорновола-Довженка (кільце).

       1.7. Підприємцю Врублевському Ю.В. тимчасової споруди (павільйону «Продукти» ) з торгівлі продтоварами, площею 37,0 м2 на вул. Стуса,15а.

1.8. Підприємцю Татарину Р.Б. тимчасової споруди (кіоску ) з торгівлі продтоварами та тютюновими виробами, площею 6,0 м2 на вул. Ленкавського, 15, на підставі  заяви директора приватного виробничо-комерційного підприємства «Максим і К» про відмову від права користування земельною ділянкою площею 0,0009 га для обслуговування торгового кіоску на користь підприємця Татарина Р.Б., при умові виконання реконструкції кіоску до 01.04.2012р.

2. Дозвільному центру в двотижневий термін повідомити суб'єкта господарювання про прийняте рішення та надати (при потребі) перелік документів для прийняття рішення про оформлення земельної ділянки  для  розміщення тимчасової споруди. 

       3. У випадку закінчення дії договору оренди або договору особистого строкового сервітуту, або його відсутності за період функціонування  розміщеної тимчасової споруди до поновлення та/або укладення нового договору, суб’єктом господарювання здійснюється відшкодування втрат від недоотримання коштів Івано-Франківською міською радою за фактичне землекористування шляхом укладення договору про відшкодування втрат міській раді за фактичне користування земельною ділянкою.

       4. Суб’єкт підприємницької діяльності має право на встановлення не більше 2-х холодильних вітрин поруч  тимчасової споруди тільки у випадку здійснення ним роздрібної торгівлі продовольчими товарами. Загальна   площа холодильних вітрин (за поперечним перерізом) не повинна перевищувати 25 відсотків від площі тимчасової споруди, при умові нанесення його на схему розташування  тимчасової споруди та  погодження Департаментом містобудування та архітектури.

     5. В  межах історико-архітектурної заповідної зони м. Івано-Франківська  (вулиці Січових Стрільців – Пилипа Орлика – Новгородська – Дністровська – Василіянок – Гаркуші – Івана Франка – Січових Стрільців) забороняється:

- поруч  тимчасової  споруди встановлювати будь-яке торгове обладнання (холодильну вітрину,  низькотемпературний  прилавок,  лоток,  ємність, торговельний  автомат).

- використовувати носії реклами для опорядження фасадів торгових споруд.

     5.1. За межами історико-архітектурної заповідної зони м. Івано-Франківська використання носіїв реклами для опорядження фасадів торгових споруд здійснюється при умові погодження рекламоносіїв Департаментом містобудування та архітектури й надання дозволу на їх розміщення рішенням виконавчого комітету міської ради.

     6. У  випадку зміни  власника  тимчасової споруди (при купівлі, спадкуванні, даруванні тимчасової споруди чи реорганізації юридичної особи з розподілом майна між засновниками, виході зі складу підприємства одного із засновників разом з часткою майна), новий суб’єкт господарювання, зобов’язаний в місячний термін внести зміну в проектну документацію (паспорт прив’язки) та переоформити документацію на право користування земельною ділянкою.

7. Суб’єкт господарювання повинен:

- постійно утримувати прилеглу територію  на відстані 6 м по периметру  споруди або до проїжджої частини дороги в належному санітарному стані;

- біля тимчасової споруди встановити урни для сміття;

- укласти угоду з перевізником на вивіз твердих побутових відходів (згідно норм накопичення);

  • під час експлуатації тимчасової споруди дотримуватися вимог щодо  забезпечення її   технологічної  безпеки функціонування;

     - дотримуватись вимог Закону України «Про мови в Українській РСР» від 28.10.1989р. №8312, Положення «Про розміщення зовнішньої реклами в місті Івано-Франківську» та використовувати ліцензійну музичну продукцію;

- не встановлювати гральні автомати, призначені для проведення азартних ігор;

- не вносити доповнення або зміни до зовнішнього вигляду тимчасової торгової споруди без  попереднього погодження проектної документації;

- виконувати приписи контролюючих органів, що вказують на необхідність усунення порушень, недоліків зовнішнього вигляду чи санітарно-технічного стану  тимчасової торгової споруди або прилеглої території.

     -  після завершення терміну дії дозволу на розташування тимчасової споруди в 30-денний термін демонтувати її, а ділянку, що використовувалась                    -  привести до належного санітарно-технічного стану.

   8. При невиконанні вимог п. п. 4. – 7. (накладення 3-ох адміністративних стягнень протягом року) виконавчий комітет міської ради приймає рішення про демонтаж тимчасової споруди в установленому порядку.      

          9. Суб’єкт господарювання (пункт 1) повинен отримати в Дозвільному центрі міста Івано-Франківська витяг з рішення виконавчого комітету міської ради.

10. Процедура продовження дозволу на розташування тимчасових споруд буде проходити згідно нового положення про Порядок розміщення  тимчасових споруд  для провадження підприємницької діяльності в м. Івано-Франківську.

11. Контроль  за  виконанням  рішення  покласти  на  першого  заступника  міського  голови  З. Фітеля.        Міський голова                                     Віктор Анушкевичус
2011-2023 © Всі права застережено.