Проєкти документа
Проєктів немає
Пов'язані документи
Пов'язаних документів немає
Історія документа
Історії немає
Публікації документа
31.10.2021
Про нагородження грамотами виконавчого комітету міської ради та відзначення подяками міського голови
З нагоди відзначення 2-ї річниці створення Івано-Франківської міської територіальної громади, активну участь у становленні та розвитку Івано-Франківської міської територіальної громади та Дня громади:
- нагородити грамотами виконавчого комітету міської ради:
Гнатишина Василя Петровича – мешканця села Микитинці
Данишенко Надію Михайлівну – мешканку села Вовчинець
Долішню Ольгу Василівну – мешканку села Підлужжя
Іванціва Степана Петровича – мешканця села Чукалівка
Карась Ганну Василівну – мешканку села Микитинці
Козака Романа Івановича – мешканця села Добровляни
Король Світлану Іванівну – мешканку села Колодіївка
Левчук Наталію Володимирівну – мешканку села Хриплин
Лутчина Богдана Івановича – мешканця села Чукалівка
Паньківа Миколу Михайловича – мешканця села Чукалівка
Паркулаб Ганну Василівну – мешканку села Добровляни
отця Приймака Ігоря Івановича – мешканця села Підпечери
Присяжнюка Сергія Миколайовича – мешканця села Хриплин
Прокопіва Василя Миколайовича – мешканця села Підлужжя
Проців Ольгу Михайлівну – мешканку села Добровляни
Савчук Ганну Василівну – мешканку села Микитинці
Семанюк Ольгу Михайлівну – мешканку села Колодіївка
отця Скрипника Петра Михайловича – мешканця села Підпечери
Туріва Івана Володимировича – мешканця села Черніїв
Шевчук Наталію Василівну – мешканку села Вовчинець
Шрейдер Ганну Романівну – мешканку села Підлужжя
Шрейдера Володимира Івановича – мешканця села Підлужжя
Юрківа Всеволода Богдановича – мешканця села Угорники
- відзначити подяками міського голови:
Андрусишина Михайла Михайловича – мешканця села Підлужжя
Арич Олександра Василівна – мешканка села Колодіївка
Атаманчука Василя Володимировича – мешканця села Угорники
Вахнія Івана Михайловича – мешканця села Добровляни
Віконського Василя Васильовича – мешканця села Підлужжя
Бажалюк Ганну Петрівну – мешканку села Узин
Бажалюка Дмитра Михайловича – мешканця села Узин
Балан Ольгу Іванівну – мешканку села Драгомирчани
Бідочко Мирославу Миколаївну – мешканку села Братківці
Білогубку Миколу Дмитровича – мешканця села Крихівці
Богатчук Ольгу Петрівну – мешканку села Камінне
Бойко Дарію Дмитрівну – мешканку села Добровляни
Бойчук Марію Іванівну – мешканку села Узин
Бойчук Марію Миколаївну – мешканку села Підпечери
Бойчука Мирона Ярославовича – мешканця села Узин
Бойчука Тараса Івановича – мешканця села Підпечери
Борищак Анну Володимирівну – мешканку села Драгомирчани
Бучка Володимира Миколайовича – мешканця села Чукалівка
Бота Романа Франковича – мешканця села Тисменичани
Бот Стефанію Миколаївну – мешканку села Тисменичани
Бурковську Любов Іванівну – мешканку села Добровляни
Бурко Тамару Сергіївну – мешканку села Підлужжя
Бутюк Наталію Ярославівну – мешканку села Микитинці
Василишина Василя Івановича – мешканця села Братківці
Вацебу Тетяну Миколаївну – мешканку села Радча
Вацебу Тетяну Миколаївну – мешканку села Чукалівка
Вацебу Михайла Васильовича – мешканця села Радча
Веляника Володимира Васильовича – мешканця села Колодіївка
Веляник Оксану Василівну – мешканку села Підлужжя
Веляник Ольгу Дмитрівну – мешканку села Підпечери
Вербовського Богдана Йосиповича – мешканця села Микитинці
Веремчук Тетяну Василівну – мешканку села Хриплин
Гаврилів Марію Іванівну – мешканку села Чукалівка
Гавриляка Івана Федоровича – мешканця села Камінне
Галіва Володимира Юрійовича – мешканця села Драгомирчани
Галіщук Олену Андріївну – мешканку села Хриплин
Галькевич Галину Дмитрівну – мешканку села Узин
Ганчака Богдана Івановича – мешканця села Радча
Гап’яка Ярослава Михайловича – мешканця села Братківці
Гарасимів Лесю Михайлівну – мешканку села Підлужжя
Гарасим Оксану Богданівну – мешканку села Добровляни
Генсьор Мар’яну Миронівну – мешканку села Хриплин
Герегу Лесю Василівну – мешканку села Угорники
Гільтайчука Віктора Івановича – мешканця села Камінне
Гладун Ольгу Василівну – мешканку села Підпечери
Глеб Світлану Валентинівну – мешканку села Хриплин
Глек Оксану Степанівну – мешканку села Тисменичани
Гнатишин Любов Петрівну – мешканку села Микитинці
Головенка Мирона Ярославовича – мешканця села Крихівці
Горбового Михайла Васильовича – мешканця села Камінне
Гретчук Любов Іванівну – мешканку села Хриплин
Гринчука Юрія Васильовича – мешканця села Тисменичани
Гриш Галину Миколаївну – мешканку села Колодіївка
Гульман Марію Володимирівну – мешканку села Колодіївка
Гураль Оксану Йосипівну – мешканку села Братківці
Данилюка Богдана Васильовича – мешканця села Камінне
Данилюка Василя Петровича – мешканця села Камінне
Данищука Сергія Юрійовича – мешканця села Угорники
отця Дармограя Романа Петровича – мешканця села Братківці
Демчука Михайла Михайловича – мешканця села Радча
Дехтяра Романа Григоровича – мешканця села Узин
Драгомирецького Тараса Миколайовича – мешканця села Драгомирчани
Долішню Ганну Миколаївну – мешканку села Колодіївка
Дубницького Романа Івановича – мешканця села Крихівці
Дутчака Мирона Васильовича – мешканця села Підпечери
Задорожного Олега Валерійовича – мешканця села Колодіївка
Зеркевича Романа Степановича – мешканця села Крихівці
Іванишина Богдана Михайловича – мешканця села Угорники
Івасишина Михайла Миколайовича – мешканця села Підлужжя
Івасюк Ольгу Онуфріївну – мешканку села Підпечери
Івасюту Ігоря Дмитровича – мешканця села Крихівці
Ільчишин Марію Дмитрівну – мешканку села Крихівці
Ільчишина Романа Васильовича – мешканця села Братківці
Капусняка Івана Васильовича – мешканця села Драгомирчани
отця Качмарського Олега – мешканця села Черніїв
отця Качмарського Олега Миколайовича – мешканця села Драгомирчани
Качура Володимира Володимировича – мешканця села Братківці
Кіндрата Омеляна Степановича – мешканця села Камінне
Кіянюка Ярослава Семановича – мешканця села Крихівці
Кладочного Віктора Мирославовича – мешканця села Крихівці
Клейноту Любов Дмитрівну – мешканку села Микитинці
Кліщ Ольгу Мирославівну – мешканку села Угорники
Кльок Валентину Петрівну – мешканку села Підлужжя
Князюка Михайла Івановича – мешканця села Узин
отця Коржинського Маркіяна Михайловича – мешканця села Братківці
Коростіль Тетяну Анатоліївну – мешканку села Узин
Котик Тетяну Михайлівну – мешканку села Радча
Крамар Марію Василівну – мешканку села Драгомирчани
Кривченко Тетяну Миколаївну – мешканку села Чукалівка
Криничного Романа Івановича – мешканця села Добровляни
Кріля Руслана Любомировича – мешканця села Хриплин
Кузіва Мирослава Романовича – мешканця села Камінне
Кубійович Марію Василівну – мешканку села Підпечери
Кукудяк Світлану Іванівну – мешканку села Драгомирчани
Куніцького Степана Михайловича – мешканця села Крихівці
Курія Ігоря Степановича – мешканця села Драгомирчани
Курпель Наталію Василівну – мешканку села Березівка
Кушнірчук Галину Дмитрівну – мешканку села Тисменичани
Лещишин Олександру Михайлівну – мешканку села Камінне
Лукача Івана Ігоровича – мешканця села Крихівці
Лукач Лідію Юрівну – мешканку села Тисменичани
Лупійчук Мар’яну Любомирівну – мешканку села Угорники
Луцюка Василя Васильовича – мешканця села Тисменичани
Луцюк Наталію Михайлівну – мешканку села Тисменичани
Магаса Віталія Миколайовича – мешканця села Підпечери
Майка Михайла Григоровича – мешканця села Радча
Майхровича Любомира Михайловича – мешканця села Колодіївка
Маланюк Оксану Олексіївну – мешканку села Микитинці
Маланюка Романа Богдановича – мешканця села Микитинці
Малик Оксану Петрівну – мешканку села Крихівці
Мартинюк Марію Павлівну – мешканку села Крихівці
Марцинюк Марію Михайлівну – мешканку села Черніїв
Марцинюка Петра Юрковича – мешканця села Драгомирчани
Матвіїва Михайла Ігоровича – мешканця села Хриплин
Матківського Володимира Лук’яновича – мешканця села Крихівці
Мислицьку Оресту Миколаївну – мешканку села Братківці
Міськову Марію Мирославівну – мешканку села Угорники
Морозову Юляну Миколаївну – мешканку села Узин
Москалюка Володимира Івановича – мешканця села Драгомирчани
Мотрук Мар’яну Василівну – мешканку села Драгомирчани
Мосюка Василя Богдановича – мешканця села Колодіївка
Мосюрчака Віктора Михайловича – мешканця села Узин
Нагірного Остапа Ілліча – мешканця села Радча
Николина Василя Миколайовича – мешканця села Драгомирчани
Носкову Олену Сергіївну – мешканку села Камінне
Овчар Марію Іванівну – мешканку села Узин
Овчарчина Тараса Богдановича – мешканця села Чукалівка
Олійника Михайла Євгеновича – мешканця села Крихівці
Олійника Романа Петровича – мешканця села Камінне
Олійника Ярослава Івановича – мешканця села Колодіївка
Олійника Ярослава Васильовича – мешканця села Камінне
Остап’яка Остапа Остаповича – мешканця села Радча
отця Осташа Василя – мешканця села Черніїв
Перестюк Іванну Василівну – мешканку села Підлужжя
Петранюка Зіновія Михайловича – мешканця села Крихівці
Петрів Катерину Миколаївну – мешканку села Хриплин
Петруніва Володимира Євгеновича – мешканця села Підпечери
Півторак Марію Іванівну – мешканку села Камінне
Плитус Галину Геннадіївну – мешканку села Тисменичани
Поповича Василя Борисовича – мешканця села Драгомирчани
Поповича Дмитра Івановича – мешканця села Тисменичани
Посічанську Марію Василівну – мешканку села Тисменичани
Присяжнюка Володимира Васильовича – мешканця села Черніїв
пароха Равського Богдана Мироновича – мешканця села Підлужжя
Рендича Андрія Васильовича – мешканця села Підлужжя
Рінаса Романа Романовича – мешканця села Колодіївка
Романюк Параску Осипівну – мешканку села Камінне
Рудницьку Марію Богданівну – мешканку села Березівка
Савлюка Івана Миколайовича – мешканця села Узин
Саранчук Надію Романівну – мешканку села Крихівці
Сворак Марію Михайлівну – мешканку села Підпечери
Сіщука Михайла Петровича – мешканця села Микитинці
Скрипник Богдану Богданівну – мешканку села Черніїв
Сковронську Тетяну Василівну – мешканку села Березівка
Скульську Оксану Іванівну – мешканку села Крихівці
Сливінського Дмитра Зіновійовича – мешканця села Підпечери
Слободян Надію Ігорівну – мешканку села Тисменичани
Слободян Олена Михайлівну – мешканку села Черніїв
Смачук Ганну Дмитрівну – мешканку села Узин
Сметану Романа Ярославовича – мешканця села Микитинці
Стефанишина Івана Васильовича – мешканця села Узин
Стефінин Майю Миколаївну – мешканку села Черніїв
Струк Оксану Богданівну – мешканку села Чукалівка
Струка Тараса Богдановича – мешканця села Чукалівка
Судука Романа Дмитровича – мешканця села Микитинці
Сукенника Ігоря Петровича – мешканця села Колодіївка
Татчин Марію Дмитрівну – мешканку села Крихівці
Татумірака Романа Івановича – мешканця села Братківці
Тегзу Наталію Станіславівну – мешканку села Угорники
Тимчука Петра Григоровича – мешканця села Камінне
Ткачук Зеновію Зеновіївну – мешканку села Крихівці
Турів Галину Миколаївну – мешканку села Підлужжя
Туріва Євгена Володимировича – мешканця села Крихівці
Турів Наталію Павлівну – мешканку села Крихівці
Федину Богдана Васильовича – мешканця села Крихівці
Федоріва Михайла Романовича – мешканця села Братківці
Федоронька Миколу Миколайовича – мешканця села Березівка
Фучка Назара Любомировича – мешканця села Чукалівка
Фуштей Ольгу Марківну – мешканку села Чукалівка
Хороба Івана Михайловича – мешканця села Драгомирчани
Хребтовську Марію Федорівну – мешканку села Підпечери
Цюрпіту Михайла Михайловича – мешканця села Тисменичани
Човган Марію Федорівну – мешканку села Крихівці
Чуйко Марію Миколаївну – мешканку села Тисменичани
Шашка Сергія Михайловича – мешканку села Чукалівка
Шимановську Софію Михайлівну – мешканку села Крихівці
Шимчук Богдану Богданівну – мешканку села Березівка
Шиптура Богдана Васильовича – мешканця села Радча
Шкробача Василя Михайловича – мешканку села Черніїв
Шліхутку Орисю Іванівну – мешканку села Угорники
Шунца Івана Ігоровича – мешканця села Тисменичани
Щербанюка Богдана Васильовича – мешканця села Микитинці
Щерб’як Марію Олегівну – мешканку села Узин
Щерб’яка Ярослава Михайловича – мешканця села Добровляни
Юрків Любу Дмитрівну – мешканку села Угорники
Ягель Валентину Михайлівну – мешканку села Узин
Яковин Марію Іванівну – мешканку села Колодіївка
Яковіва Ярослава Дмитровича – мешканця села Крихівці
Яковишина Василя Йосиповича – мешканця села Братківці
Яковишина Василя Романовича – мешканця села Чукалівка
Якубів Любов Стахівну – мешканку села Колодіївка
Янківська Марія Миколаївна – мешканку села Чукалівка
Яремин Марію Василівну – мешканку села Крихівці
Ярчук Ярославу Ярославівну – мешканку села Радча
Підстава: службова записка заступника міського голови В. Федоріва.
Міський голова Руслан МАРЦІНКІВ