Розпорядження міського голови  "Про створення комісії з визначення місць для встановлен..."  № 542-р від 17.11.2021р. 
Документ №542-р від 17.11.2021р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Розпорядження міського голови  Про склад комісії з визначення місць для встановлення контейнерних майданчиків
Розпорядження міського голови  №528-р від 19.12.2018р. Втратив чинність

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

21.11.2021УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 17.11.2021р.  № 542-р
 


Про створення комісії з визначення місць для встановлення контейнерних майданчиків у новому складі


Керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Державними санітарними нормами та правилами утримання територій населених місць, затвердженими Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 17.03.2011 року за №145, з метою покращення санітарного стану міста Івано-Франківська, належного розгляду звернень мешканців та організацій щодо встановлення і перенесення контейнерів та контейнерних майданчиків для збору твердих побутових відходів в районах забудови, що склалася, де немає можливості дотримання відстаней зазначених у п. 2.8 Санітарних норм та правил утримання територій населених місць.


  1. Створити комісію з визначення місць для встановлення контейнерних майданчиків у новому складі:


Федоренко Олег Валерійович

- перший заступник директора Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політки, голова комісіїПанишак Тадей Романович

- головний спеціаліст відділу експлуатації управління комунальної політики Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політки, секретар комісії

Лещишин Оксана Дмиитрівна


- головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Івано-Франківського міського управління головного управління Держспоживслужби в Івано-Франківській області (за  згодою)

Крушельницька Оксана Володимирівна


- заступник начальника відділу дизайну архітектурного середовища та благоустрою міста Департаменту містобудування та архітектури


Ружицька Ірина Степанівна

- заступник директора ПрАТ «АТП-0928»

Савчак Василь Миколайович

- головний інженер ДП «Автоколона 2222»

Представник управителя        (балансоутримувача) будинку


Представник органу самоорганізації населення

(при наявності)


2. В районах забудови, що склалася, де немає можливості дотримання відстаней, зазначених у п. 2.8 Санітарних норм та правил утримання територій населених місць, комісії визначати місця розташування контейнерів та контейнерних майданчиків для збору твердих побутових відходів згідно п. 2. 10 та складати відповідні акти.

3. Департаменту містобудування та архітектури (О. Кошик) забезпечити виконання схем розташування майданчиків для ТПВ, визначених комісією.

4. Виконавцям послуг із вивезення ТПВ розташовувати контейнери відповідно до складених комісією актів та схем розташування.

5. Розпорядження міського голови від 19.12.18 р. № 528-р вважати таким, що втратило чинність.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови—директора Департаменту інфраструктури,житлової та комунальної політики М. Смушака.Міський голова                                                                        Руслан МАРЦІНКІВ2011-2024 © Всі права застережено.