Рішення виконавчого комітету  "Про погодження на розміщення об'єктів тимчасової дрібно..."  № 1579 від 18.11.2021р. 
Документ №1579 від 18.11.2021р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків
Рішення виконавчого комітету  №692 від 13.05.2021р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

22.11.2021УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 18.11.2021р.  № 1579
м.Івано-Франківськ
 


Про погодження на розміщення об’єктів тимчасової дрібнороздрібної торгівлі та надання послуг у сфері розваг
        Розглянувши звернення суб’єктів господарської діяльності, керуючись ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 13.05.2021 року № 692 «Про Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків», виконавчий комітет міської ради

вирішив :


1. Погодити КП «Центр розвитку міста та рекреації» розміщення 27 об’єктів тимчасової дрібнороздрібної торгівлі (дерев’яних будиночків), площею кожного 7,0 м2, на вул. Незалежності - Вічевий майдан в м. Івано-Франківську на період з 12 грудня 2021 року до 20 січня 2022 року.

Відповідно до п. 7.14 Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків, за рекомендацією комісії з організації сезонної торгівлі, погодити розміщення об’єктів дрібнороздрібної торгівлі без укладення договору на право тимчасового користування окремими елементами благоустрою комунальної власності.

2. Погодити Товариству з обмеженою відповідальністю «Науково-виробнича фірма «Відкриті комп’ютерні системи «ВІКОС» розміщення об’єкта надання послуг у сфері розваг (льодової ковзанки), площею 720 м2, на площі Ринок в м. Івано-Франківську на період з 01 грудня 2021 року до 11 березня 2022 року.

3. Погодити Товариству з обмеженою відповідальністю «Науково-виробнича фірма «Відкриті комп’ютерні системи «ВІКОС» розміщення 10 об’єктів тимчасової дрібнороздрібної торгівлі (дерев’яних будиночків), площею кожного 5,0 м2, на площі Ринок в м. Івано-Франківську на період з 03 грудня 2021 року до 24 січня 2022 року.

4. Відповідно до пункту 3.2 Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків при здійсненні дрібнороздрібної торгівлі та наданні послуг у сфері розваг забороняється здійснювати торгівлю:

       - продовольчими товарами, якщо при їх продажу відсутні умови для дотримання санітарних норм і правил, а також для додержання температурних режимів, умов зберігання та продажу цих товарів;

       - нефасованими і неупакованими продовольчими товарами з розносок, лотків, столиків, корзин, візків;

       - алкогольними напоями та тютюновими виробами;

       - дорогоцінними металами, коштовним камінням та виробами з них;

       - товарами, вільна реалізація яких заборонена, а також товарами, що не мають відповідного маркування, належного товарного вигляду, на яких строк придатності не зазначено або зазначено з порушенням вимог нормативних документів, строк придатності яких минув;

- вогненебезпечними товарами побутової хімії, піротехнічними виробами тощо;

- з використанням газобалонного обладнання для живлення кавомашин або іншого додаткового обладнання;

- харчовими продуктами і напоями із застосуванням посуду одноразового використання за відсутності ємкостей для його збору і подальшої утилізації, а також повторне використання цього посуду;

       - на тротуарах, пішохідних доріжках, алеях, якщо не забезпечено проходу для пішоходів шириною 2 метрів і більше;

       - на газонах;

       - на зупинках громадського транспорту ближче, ніж 20 метрів у межах видимості в обидва боки тротуару від установленого дорожнього знаку, що позначає зупинку;

       - навпроти пішохідних переходів;

       - поруч пам’ятників.

5. При здійсненні дрібнороздрібної торгівлі та наданні послуг у сфері розваг суб’єктам господарської діяльності забезпечити та дотримуватися встановлених карантинних норм, діючих на дати здійснення такої діяльності.

6. У випадку здійснення реалізації харчових продуктів звернутись в Івано-Франківське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області для отримання відповідного погодження.

7. Об’єкти дрібнороздрібної торгівлі та надання послуг у сфері розваг повинні мати належний естетичний вигляд, відповідати вимогам нормативних документів щодо дотримання санітарного стану, охорони праці, техніки безпеки тощо.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Руслана Гайду.Міський голова                                                                Руслан МАРЦІНКІВ2011-2024 © Всі права застережено.