Рішення виконавчого комітету  "Про погодження на розміщення об'єктів тимчасової дрібно..."  № 1686 від 09.12.2021р. 
Документ №1686 від 09.12.2021р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків
Рішення виконавчого комітету  №692 від 13.05.2021р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

13.12.2021УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 09.12.2021р.  № 1686
м.Івано-Франківськ
 


Про погодження на розміщення об’єктів тимчасової дрібнороздрібної торгівлі та надання послуг у сфері розваг


       Розглянувши звернення суб’єктів господарської діяльності, керуючись ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 13.05.2021 року № 692 «Про Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків», виконавчий комітет міської ради

вирішив :


1. Погодити розміщення об’єктів тимчасової дрібнороздрібної торгівлі та надання послуг у сфері розваг:

1.1. Суб’єкту господарської діяльності Барановському І.О. розміщення об’єкта надання послуг у сфері розваг (тюбінгова гірка), загальною площею 400,0 м2, на площі Ринок в м. Івано-Франківську на період з 13 грудня 2021 року до 26 січня 2022 року.

1.2. Суб’єкту господарської діяльності Федунів Н.Б. розміщення об’єкта надання послуг у сфері розваг (розважальне атракціонне містечко), загальною площею 120,0 м2, на площі Ринок в м. Івано-Франківську на період з 10 грудня 2021 року до 24 січня 2022 року.

1.3. Суб’єкту господарської діяльності Дорожівському Р.Д. розміщення чотирьох об’єктів дрібнороздрібної торгівлі (наметів), площею кожного 11,5 м2, на площі Ринок в м. Івано-Франківську 11 та 12 грудня 2021 року.

1.4. Суб’єкту господарської діяльності Іванській С.М. розміщення лотка для торгівлі новорічною атрибутикою та повітряними кульками (за виключенням петард, феєрверків, салютів, а також інших піротехнічних засобів та вибухонебезпечних пристроїв), загальною площею 2,0 м2, на площі Ринок в м. Івано-Франківську на період з 13 грудня 2021 року до 31 січня 2022 року.

1.5. Суб’єкту господарської діяльності Миглис О.М. розміщення лотка для торгівлі новорічною атрибутикою та повітряними кульками (за виключенням петард, феєрверків, салютів, а також інших піротехнічних засобів та вибухонебезпечних пристроїв), загальною площею 2,0 м2, на площі Ринок в м. Івано-Франківську на період з 15 грудня 2021 року до 21 січня 2022 року.

1.6. Суб’єкту господарської діяльності Ковачу Ю.М. здійснення дрібнороздрібної торгівлі повітряними кульками (за виключенням петард, феєрверків, салютів, а також інших піротехнічних засобів та вибухонебезпечних пристроїв) з розноски на вул. Незалежності в м. Івано-Франківську (в межах пішохідної зони) на період з 19 грудня 2021 року до 10 січня 2022 року.

1.7. Суб’єкту господарської діяльності Кузьменко О.В. розміщення лотка для торгівлі новорічною атрибутикою (за виключенням петард, феєрверків, салютів, а також інших піротехнічних засобів та вибухонебезпечних пристроїв), загальною площею 2,0 м2, на вул. Євгена Коновальця, поруч будинку № 100 в м. Івано-Франківську на період з 20 грудня 2021 року до 11 січня 2022 року.

1.8. Суб’єкту господарської діяльності Закамському С.Ю.розміщення лотка для торгівлі дитячими іграшками (за виключенням петард, феєрверків, салютів, а також інших піротехнічних засобів та вибухонебезпечних пристроїв), загальною площею 2,0 м2, на вул. Незалежності, поруч будинку № 4 в м. Івано-Франківську на період з 15 грудня 2021 року до 23 січня 2022 року.


2. Пункт 1.12 рішення виконавчого комітету міської ради від 02.12.2021 року № 1637 «Про погодження на розміщення об’єктів дрібнороздрібної торгівлі та надання послуг у сфері розваг» викласти в редакції:

«Суб’єкту господарської діяльності Чокой С.О. розміщення лотка для торгівлі повітряними кульками та новорічною атрибутикою (за виключенням петард, феєрверків, салютів, а також інших піротехнічних засобів та вибухонебезпечних пристроїв), загальною площею 2,0 м2, на площі Ринок в м. Івано-Франківську на період з 15 грудня 2021 року до 21 січня 2022 року».


3. Відповідно до пункту 3.2  Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків при здійсненні дрібнороздрібної торгівлі та наданні послуг у сфері розваг забороняється здійснювати торгівлю:

       - продовольчими товарами, якщо при їх продажу відсутні умови для дотримання санітарних норм і правил, а також для додержання температурних режимів, умов зберігання та продажу цих товарів;

       - нефасованими і неупакованими продовольчими товарами з розносок, лотків, столиків, корзин, візків;

       - алкогольними напоями та тютюновими виробами;

       - дорогоцінними металами, коштовним камінням та виробами з них;

       - товарами, вільна реалізація яких заборонена, а також товарами, що не мають відповідного маркування, належного товарного вигляду, на яких строк придатності не зазначено або зазначено з порушенням вимог нормативних документів, строк придатності яких минув;

- вогненебезпечними товарами побутової хімії, піротехнічними виробами тощо;

- з використанням газобалонного обладнання для живлення кавомашин або іншого додаткового обладнання;

- харчовими продуктами і напоями із застосуванням посуду одноразового використання за відсутності ємкостей для його збору і подальшої утилізації, а також повторне використання цього посуду;

       - на тротуарах, пішохідних доріжках, алеях, якщо не забезпечено проходу для пішоходів шириною 2 метрів і більше;

       - на газонах;

       - на зупинках громадського транспорту ближче, ніж 20 метрів у межах видимості в обидва боки тротуару від установленого дорожнього знаку, що позначає зупинку;

       - навпроти пішохідних переходів;

       - поруч пам’ятників.


4. При здійсненні дрібнороздрібної торгівлі та наданні послуг у сфері розваг суб’єктам господарської діяльності забезпечити та дотримуватися встановлених карантинних норм, діючих на дати здійснення такої діяльності.


5. У випадку здійснення реалізації харчових продуктів звернутись в Івано-Франківське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області для отримання відповідного погодження.


6. Об’єкти дрібнороздрібної торгівлі та надання послуг у сфері розваг повинні мати належний естетичний вигляд, відповідати вимогам нормативних документів щодо дотримання санітарного стану, охорони праці, техніки безпеки тощо.


7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Руслана Гайду.

       Міський голова                                                                Руслан МАРЦІНКІВ2011-2023 © Всі права застережено.