Рішення міської ради  "Про надання дозволу на викуп земельних ділянок для сусп..."  № 464-19 від 23.12.2021р. 
Документ №464 від 23.12.2021р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

27.12.2021 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(19  сесія)
8  демократичного скликання
 
від 23.12.2021р.  № 464-19
 

Про надання дозволу на викуп земельних ділянок для суспільних потребУ зв’язку з необхідністю вжиття невідкладних та дієвих заходів щодо своєчасного та належного поховання померлих, гострою суспільною потребою з розширення території міського кладовища, керуючись ст.ст. 25 та 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. «ґ» ст. 12, ст. 151, п. п. «а» п. 15 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, міська рада


в и р і ш и л а :


1. Дозволити Івано-Франківській міській раді здійснити викуп земельних ділянок (за згодою власників), які розташовані на території Тисменицького району Івано-Франківської області для суспільних потреб Івано-Франківської територіальної громади (розширення території Івано-Франківського міського кладовища).

2. Затвердити перелік та експертну грошову оцінку земельних ділянок, які підлягають викупу для суспільних потреб Івано-Франківської територіальної громади (для розширення території Івано-Франківського міського кладовища) згідно додатку.

3. Уповноважити заступника міського голови М. Вітенка на підписання угод з викупу земельних ділянок в сумі, яка не перевищує експертну грошову оцінку земельних ділянок згідно додатку.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови В. Сусаніну.
Міський голова                                                                     Руслан МАРЦІНКІВ
Додатки:2011-2024 © Всі права застережено.