Рішення міської ради  "Про звернення Івано-Франківської міської ради ..."  № 59-21 від 05.03.2022р. 
Документ №59 від 05.03.2022р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

09.03.2022 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(21  сесія)
8  демократичного скликання
 
від 05.03.2022р.  № 59-21
 


Про звернення Івано-Франківської міської радиКеруючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Івано-Франківська міська рада


вирішила:


  1. Схвалити звернення до вірних православних парафіян Московського патріархату щодо єднання з Помісною Православною Церквою України (додається).
  2. Виконавчому комітету Івано-Франківської міської ради оприлюднити звернення в газеті «Західний кур’єр»  та на офіційному вебсайті міської ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову (Р.Марцінківа).Міський голова                                                         Руслан МАРЦІНКІВ
Звернення Івано-Франківської міської ради

до вірних православних парафіян Московського патріархату

щодо єднання з Помісною Православною Церквою України


Сьогодні ми не можемо бути ніхто байдужий до тієї ситуації яка склалася в Україні внаслідок жорстокої воєнної агресії Російської Федерації проти нашої держави. Зараз ввесь український народ страждає від російської навали. Кожна російська бомба, ракета, снаряд на українській землі остаточно вбивають міфи про «Святу Русь» та «триєдиний народ».

Під ярмом кремлівської тиранії український народ жив століттями, ціна яких – мільйони закатованих голодом та репресіями. У ці дні російська армія обстрілює усі церкви у містах України незалежно від приналежності, в тому числі гинуть і вірні Української Православної Церкви Московського Патріархату.

Саме зараз настав той час коли всі вірні християни, які до цього часу ще належали до Московського патріархату, повинні зробити свій вибір. Багато з вас вже замислюються над тим, що далі неможливо перебувати в юрисдикції російського патріарха. Ви завжди декларували відданість канонам, а канони визначають, що в Україні має бути єдина Помісна Церква.

Спільно з Предстоятелем помісної Православної Церкви України Митрополитом Київським Епіфанієм ми закликаємо вас стати на канонічний шлях – на шлях єдності. Для тих хто готовий і бажає долучитися до Православної Церкви України –для вас двері відкриті!

Помісна Православна Церква України відкрита до єднання з усіма віруючими православними християнами.

Закликаємо усіх ієрархів УПЦ МП спільно із Митрополитом Онуфрієм скликати відповідний собор задля відлучення від Московського патріархату та єднання з Помісною Православною Церквою України.

Ми звертаємося до усіх вірних УПЦ МП відкрити свої очі та побачити, що сьогодні ворог вбиває усіх українців, жінок та дітей, старих та немічних. Ми закликаємо вас не стояти осторонь, адже цілий світ солідарний з Україною та твердо засуджує російську агресію.

Зараз немає часу на роздуми, настав час вам визначитись як це передбачено у Святому Письмі – або «так» і ви з Україною, або «ні» і ви на стороні ворога України.Схвалено на позачерговій

21-й сесії Івано-Франківської міської ради

5 березня 2022 року
2011-2022 © Всі права застережено.