Рішення міської ради  "Про надання дозволу на розроблення детального плану тер..."  № 56-20 від 23.02.2022р. 
Документ №56 від 23.02.2022р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

27.02.2022 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(20  сесія)
8  демократичного скликання
 
від 23.02.2022р.  № 56-20
 

Про надання дозволу на розроблення детального плану території


Керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 р. № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», міська рада


вирішила:


1.        Надати дозвіл на розроблення детального плану території:

1.1.        Для багатоквартирної житлової забудови з приміщеннями громадського призначення в межах вулиць Степана Бандери – Л. Ребета          у м. Івано-Франківську.

1.2.        Для будівництва багатофункціонального комплексу в межах вулиць Симона Петлюри – Польова у м. Івано-Франківську.

2.         Фінансування робіт з розроблення детального плану території, зазначеного в пункті 1 цього рішення, здійснювати за рахунок коштів власників або користувачів земельних ділянок, які мають намір здійснити будівництво об’єктів будівництва.

3.         Департаменту містобудування та архітектури міської ради           (О. Кошик) в установленому порядку:

3.1.         Виступити замовником розроблення містобудівної документації, зазначеної у пункті 1 цього рішення;

3.2.         Підготувати матеріали та укласти трьохсторонній договір на виконання робіт з розроблення детального плану території, зазначеного в пункті 1 цього рішення;

3.3.         Забезпечити оприлюднення розробленої містобудівної документації, зазначеної у пункті 1 цього рішення;

3.4.        Забезпечити проведення громадських слухань та врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, зазначеної у пункті 1 цього рішення.

4.         Секретаріату міської ради (С. Козлов) опублікувати дане рішення в газеті «Західний кур’єр» та оприлюднити на офіційному вебсайті Івано-Франківської міської ради.

5.         Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови В. Сусаніну та постійну депутатську комісію з питань містобудування, земельних відносин, оренди та приватизації комунального майна (Р. Терешко).


Секретар міської ради                                        Віктор СИНИШИН2011-2022 © Всі права застережено.