Рішення виконавчого комітету  "Про погодження на тимчасове розміщення (облаштування) о..."  № 304 від 14.04.2022р. 
Документ №304 від 14.04.2022р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків
Рішення виконавчого комітету  №692 від 13.05.2021р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

18.04.2022УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 14.04.2022р.  № 304
м.Івано-Франківськ
 


Про погодження на тимчасове розміщення (облаштування) об’єкта надання послуг у сфері розвагРозглянувши звернення суб’єкта господарської діяльності, керуючись ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 13.05.2021 року № 692 «Про Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків», виконавчий комітет міської ради

вирішив :


1.Погодити суб’єкту господарської діяльності Кріушиній Л.В. тимчасове розміщення (облаштування) об’єкта надання послуг у сфері розваг «Парк Динозаврів», площею для  розміщення рухомих аніматронків 952,0 м2, на території парку культури та відпочинку ім. Т.Г.Шевченка з 18 квітня до 21 червня 2022 року.

2. Суб’єкту господарської діяльності Кріушиній Л.В. забезпечити:

2.1. Дотримання санітарних норм допустимого рівня шуму.

2.2. Вжиття заходів безпеки та дотримання громадського порядку під час розміщення об’єкта надання послуг у сфері розваг.

2.3. Безоплатне надання послуг особам з категорії:

- дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- дітей, які, перебувають у складних життєвих обставинах;

- дітей з інвалідністю;

- дітей учасників бойових дій із числа учасників АТО/ООС;

- дітей, батьки яких загинули в зоні АТО/ООС, а також дітей, батьки – учасники АТО/ООС, які померли після повернення з зони проведення антитерористичної операції;

- дітей Захисників і Захисниць України, осіб, які входять до складу добровольчих формувань територіальної громади, осіб, які беруть участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України;

-  дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, осіб, які входили до складу добровольчих формувань територіальної громади, осіб, які брали участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

2.4. Дотримання встановлених карантинних норм, діючих на дати розміщення об’єкта надання послуг у сфері розваг.

3. Суб’єкту господарської діяльності Кріушиній Л.В. укласти з виконавчим комітетом міської ради договір на право тимчасового користування окремими елементами благоустрою комунальної власності.

4. Суб’єкту господарської діяльності Кріушиній Л.В. укласти з КП «Центр розвитку міста та рекреації» угоду про співпрацю (на відшкодування витрат).

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Руслана Гайду.
Міський голова                                                                Руслан МАРЦІНКІВ2011-2023 © Всі права застережено.