Рішення виконавчого комітету  "Про погодження на розміщення об'єктів тимчасової дрібно..."  № 382 від 19.05.2022р. 
Документ №382 від 19.05.2022р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків
Рішення виконавчого комітету  №692 від 13.05.2021р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

23.05.2022УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 19.05.2022р.  № 382
м.Івано-Франківськ
 


Про погодження на розміщення об’єктів тимчасової дрібнороздрібної торгівлі та надання послуг у сфері розвагРозглянувши звернення суб’єктів господарської діяльності, керуючись ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 13.05.2021 року № 692 «Про Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків», виконавчий комітет міської ради


вирішив :


1. Погодити розміщення об’єктів тимчасової дрібнороздрібної торгівлі та надання послуг у сфері розваг:


1.1. Суб’єкту господарської діяльності Твердохлібу Р.Г. розміщення стендів для торгівлі окулярами та головними уборами, загальною площею 4,0 м2, на вул. Тичини, поруч будинку № 1 на період з 23 травня до 18 липня 2022 року.


1.2. Суб’єкту господарської діяльності Назарук Г.А. розміщення стендів для торгівлі окулярами та головними уборами, загальною площею 4,0 м2, на вул. Тичини, поруч будинку № 1 на період з 23 травня до 18 липня 2022 року.

1.3. Суб’єкту господарської діяльності Назарук М.Я. розміщення стендів для торгівлі окулярами та головними уборами, загальною площею 4,0 м2, на вул. Тичини, поруч будинку № 1 на період з 23 травня до 18 липня 2022 року.


1.4. Суб’єкту господарської діяльності Ящук О.М. розміщення стендів для торгівлі окулярами та головними уборами, загальною площею 4,0 м2, на розі вулиць Тичини – Кардинала Любомира Гузара на період з 23 травня до 18 липня 2022 року.


1.5. Суб’єкту господарської діяльності Слободянюк О.В. розміщення лотка для торгівлі солодкою ватою, загальною площею 1,0 м2, на вул. Незалежності, поруч будинку № 5 на період з 23 травня до 01 листопада 2022 року.


       1.6. Суб’єкту господарської діяльності Мосорко В.С. розміщення лотка для торгівлі морозивом, загальною площею 2,0 м2, на вул. Незалежності, поруч будинку № 16 на період з 01 червня до 01 жовтня 2022 року.


1.7. Суб’єкту господарської діяльності Бабульчак І.В. розміщення лотка для торгівлі морозивом, загальною площею 3,0 м2, на Вічевому майдані на період з 23 травня до 21 вересня 2022 року.


1.8. Суб’єкту господарської діяльності Лазаренку Р.С. розміщення лотка для торгівлі морозивом, загальною площею 4,0 м2, на території парку культури та відпочинку ім. Т.Г.Шевченка на період з 03 червня до 01 жовтня 2022 року.


1.9. ТОВ «ЕКО САМОКАТ» розміщення об’єкта з надання послуг прокату електросамокатів, загальною площею 10,0 м2, на території парку культури та відпочинку ім. Т.Г.Шевченка на період з 01 червня до 01 вересня 2022 року.


1.10. ТОВ «ЕКО САМОКАТ» розміщення об’єкта з надання послуг прокату електросамокатів, загальною площею 10,0 м2, на території прилеглій до міського озера на період з 01 червня до 01 вересня 2022 року.


1.11. Суб’єкту господарської діяльності Пасєці О.М. розміщення об’єкта дрібнороздрібної торгівлі, загальною площею 15,0 м2, на вул. Саєвича, поруч будинку № 5 А на період з 23 травня до 01 жовтня 2022 року.


2. Відповідно до пункту 3.2 Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків при здійсненні дрібнороздрібної торгівлі та наданні послуг у сфері розваг забороняється здійснювати торгівлю:

 - продовольчими товарами, якщо при їх продажу відсутні умови для дотримання санітарних норм і правил, а також для додержання температурних режимів, умов зберігання та продажу цих товарів;

  - нефасованими і неупакованими продовольчими товарами з розносок, лотків, столиків, корзин, візків;

  - алкогольними напоями та тютюновими виробами;

  -  дорогоцінними металами, коштовним камінням та виробами з них;

  - товарами, вільна реалізація яких заборонена, а також товарами, що не мають відповідного маркування, належного товарного вигляду, на яких строк придатності не зазначено або зазначено з порушенням вимог нормативних документів, строк придатності яких минув; 

  - вогненебезпечними товарами побутової хімії, піротехнічними виробами тощо;

  - з використанням газобалонного обладнання для живлення кавомашин або іншого додаткового обладнання;

  - харчовими продуктами і напоями із застосуванням посуду одноразового використання за відсутності ємкостей для його збору і подальшої утилізації, а також повторне використання цього посуду;

 - на тротуарах, пішохідних доріжках, алеях, якщо не забезпечено проходу для пішоходів шириною 2 метрів і більше;

 - на газонах;

 - на зупинках громадського транспорту ближче, ніж 20 метрів у межах видимості в обидва боки тротуару від установленого дорожнього знаку, що позначає зупинку;

  - навпроти пішохідних переходів;

  - поруч пам’ятників.

3. Відповідно до пункту 3.2 Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків суб’єкти господарської діяльності, яким надано погодження на розміщення об’єктів дрібнороздрібної торгівлі/надання послуг у сфері розваг укладають із Уповноваженим органом договір на право тимчасового користування окремими елементами благоустрою комунальної власності (за виключенням випадків, коли об’єкти  дрібнороздрібної торгівлі/надання послуг у сфері розваг розміщуються на земельних ділянках, які знаходяться в приватній власності чи передані в оренду).


4. При здійсненні дрібнороздрібної торгівлі та наданні послуг у сфері розваг суб’єктам господарської діяльності забезпечити та дотримуватися встановлених карантинних норм, діючих на дати здійснення такої діяльності.


5. У випадку здійснення реалізації харчових продуктів звернутись в Івано-Франківське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області для отримання відповідного погодження.


6. Об’єкти дрібнороздрібної торгівлі та надання послуг у сфері розваг повинні мати належний естетичний вигляд, відповідати вимогам нормативних документів щодо дотримання санітарного стану, охорони праці, техніки безпеки тощо.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови - директора Департаменту по взаємодії зі Збройними Силами України, Національною гвардією України, правоохоронними органами та надзвичайними ситуаціями Івано-Франківської міської ради Руслана Гайду.Міський голова                                                                Руслан МАРЦІНКІВ2011-2024 © Всі права застережено.