НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Неділя, 24 червня 2018 року
 
 Розпорядження міського голови  "Про створення робочої групи з виявлення фактів продажу ..."  № 2-р від 04.01.2017р. 
Документ №2-р від 04.01.2017р. Чинний
        

 
Повязані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

08.01.2017УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 04.01.2017р.  № 2-р
 


Про створення робочої групи з виявлення фактів продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів дітям в м. Івано-ФранківськуВідповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", дотримання вимог Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», Конвенції ООН про права дитини та з метою посилення відповідальності дорослих за втягування дітей до вживання алкоголю, тютюнопаління, а також популяризацію здорового способу життя:

  1. Створити робочу групу з виявлення фактів продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів дітям в м. Івано-Франківську (додаток 1).
  2. Затвердити Положення про робочу групу з виявлення фактів продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів дітям (додаток 2).
  3. Про всі виявлені факти продажу дітям алкогольних напоїв інформувати правоохоронні органи, міського голову, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, громадськість, ЗМІ.
  4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця департамент молодіжної політики та спорту (В. Матешка).
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступників міського голови О.Левицького та О. Кайду.
Міський голова                                                                Руслан МарцінківДодатки:2011-2018 © Всі права застережено.