Рішення виконавчого комітету  "Про вихід зі складу учасників спільного українсько-кана..."  № 454 від 08.06.2022р. 
Документ №454 від 08.06.2022р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

12.06.2022УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 08.06.2022р.  № 454
м.Івано-Франківськ
 


Про вихід зі складу учасників спільного українсько-канадського підприємства «МБЕРІФ-Бізнес-Центр»


Керуючись пунктом 3 частини 1 статті 116 Цивільного кодексу України, Законом України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», статтею 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 5 статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», враховуючи статут спільного українсько-канадського підприємства «МБЕРІФ-Бізнес-Центр» від 08.02.1997 року із змінами і доповненнями від 01.12.2000 року, установчий договір спільного українсько-канадського підприємства «МБЕРІФ-Бізнес-Центр» від 08.02.1997 року із змінами і доповненнями, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради


вирішив:

1. Вийти зі складу учасників спільного українсько-канадського підприємства «МБЕРІФ-Бізнес-Центр» (код ЄДРПОУ 24684658), утвореного у формі товариства з обмеженою відповідальністю.

2. Звернутися до спільного українсько-канадського підприємства «МБЕРІФ-Бізнес-Центр» з вимогою про повернення повністю вкладу виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (право використання нежитлових приміщень по вул. Дністровській, 26 в м. Івано-Франківську) у натуральній формі.

3. Уповноважити міського голову Р. Марцінківа та /або заступника міського голови – директора Департаменту комунальних ресурсів та сільського господарства Івано-Франківської міської ради М. Вітенка вчиняти всі необхідні дії, пов’язані з виходом виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (код ЄДРПОУ 04054346) зі складу учасників спільного українсько-канадського підприємства «МБЕРІФ-Бізнес-Центр», зокрема, але не виключно, підписувати листи, заяву про вихід з товариства з обмеженою відповідальністю та повернення вкладу учасника, повідомлення іншим учасникам про вихід, заяву про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі тощо.

4. Фінансовому управлінню міської ради (Г.Яцків) профінансувати видатки головного розпорядника коштів – виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, пов’язані з виходом з спільного українсько-канадського підприємства «МБЕРІФ-Бізнес-Центр», в тому числі на сплату адміністративного збору та інших обов’язкових платежів, пов’язаних з виходом учасника з товариства з обмеженою відповідальністю, нотаріальним засвідченням підписів на заяві про вихід з товариства обмеженою відповідальністю тощо.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – директора Департаменту комунальних ресурсів та сільського господарства Миколу Вітенка.Міський голова                                                                        Руслан МАРЦІНКІВ2011-2022 © Всі права застережено.