Рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 431 від 08.06.2022р. 
Документ №431 від 08.06.2022р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про забезпечення житлових та майнових прав дітей в місті Івано-Франківську
Рішення виконавчого комітету  №502 від 23.04.2019р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

12.06.2022УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 08.06.2022р.  № 431
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають


Керуючись ст.ст.6, 31, 32, 33, 56, 71, 203 Цивільного кодексу України, ст.ст. 60, 70, 171, 176, 177 Сімейного кодексу України, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановами Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», згідно з рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.04.2019 р. №502 «Про забезпечення житлових та майнових прав дітей в місті Івано-Франківську», з метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

вирішив:

  1. Дати дозвіл:

1.1. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право користування яким мають діти:

1.1.1. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я цілої кв.–– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул. –, – у м.Івано-Франківську, право користування якою мають –, – року народження, та –, – року народження, за згодою, поданою їх матір’ю – органу опіки та піклування.

1.1.2. – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілого буд.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.– у м.Івано-Франківську, право користування якою має  –, – року народження, за згодою, поданою його матір’ю – органу опіки та піклування.

1.1.3. – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілого буд.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.– у с.– Івано-Франківського району Івано-Франківської області, право користування якою має –, – року народження, за згодою, поданою його батьком – органу опіки та піклування.

1.2. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дітей житла:

1.2.1. – та – від імені малолітнього –, – року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я цілої кв.– (загальною площею помешкання – – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, – у м.Івано-Франківську.

1.2.2. Неповнолітньому –, – року народження, за згодою батьків – та – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я – частини кв.– (загальною площею помешкання – – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, – у м.Івано-Франківську.

1.2.3. – та – від імені малолітніх –, – року народження, та –, – року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на їх ім’я в рівних долях цілої кв.– (загальною площею помешкання – – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, – у м.Івано-Франківську.

Вважати таким, що втратив чинність п.1.2.1 рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 17.02.2022 року №156.

1.3. На укладання договорів купівлі-продажу (міни тощо) щодо відчуження належного дітям житла:

1.3.1. Неповнолітньому –, – року народження, за згодою батьків – та – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належної йому – частини нежитлового приміщення – (загальною площею – кв.м) за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.–.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я неповнолітнього –, – року народження, – частини кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на –, – у м.Івано-Франківську.

1.3.2.– від імені малолітньої –, – року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належної їй цілої кімн.– (загальною площею помешкання – кв.м) на вул.–, – у м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я –, – року народження, – частини кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – –– кв.м) на вул.–, –, корп.– у м.Івано-Франківську.

2. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в Департамент адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська) Івано-Франківської міської ради (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до одного року.

3. Термін дії дозволу один рік з дня прийняття рішення.

4. Організацію виконання рішення покласти на Службу у справах дітей виконавчого комітету міської ради (І.Рохман).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Олександра Левицького.Міський голова                                                                        Руслан МАРЦІНКІВ2011-2022 © Всі права застережено.