Рішення виконавчого комітету  "Про погодження на розміщення та облаштування торгових м..."  № 466 від 08.06.2022р. 
Документ №466 від 08.06.2022р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про затвердження Порядку розміщення торгових майданчиків в м. Івано-Франківську
Рішення виконавчого комітету  №749 від 03.11.2016р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

12.06.2022УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 08.06.2022р.  № 466
м.Івано-Франківськ
 


Про погодження на розміщення та облаштування торгових майданчиків
Керуючись ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням виконавчого комітету міської ради від 03.11.2016р. № 749 «Про затвердження Порядку розміщення торгових майданчиків в м. Івано-Франківську», з метою впорядкування розміщення та облаштування торгових майданчиків на території міста, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1. Погодити суб'єктам господарської діяльності розміщення та облаштування торгових майданчиків у період з 09 червня до 01 листопада 2022 року відповідно до паспортів погоджених Департаментом містобудування та архітектури згідно додатку.


2. Заборонити реалізацію та вживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на торгових майданчиках.


3. Суб'єктам господарської діяльності яким погоджено розміщення торгових майданчиків відповідно до п.1 даного рішення звернутися через Департамент адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська) із заявою про укладання договору на право тимчасового користування елементами благоустрою комунальної власності для розміщення торгового майданчика на період його функціонування.


4. Суб’єктам господарської діяльності:

4.1. Дотримуватись вимог Порядку розміщення торгових майданчиків в м. Івано-Франківську затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 03.11.2016 року № 749.


4.2. При розміщенні та облаштуванні торгових майданчиків дотримуватись розмірів, місця розміщення, зовнішнього вигляду, відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради та погоджених паспортів.


4.3. Оформити трудові відносини з найманими працівниками відповідно до чинного законодавства України та встановлювати повну норму тривалості робочого часу з оплатою праці не нижче розміру мінімальної заробітної плати.


4.4. Укласти з перевізником угоду на вивіз твердих побутових відходів згідно норм накопичення.


4.5. Забезпечити та дотримуватися встановлених карантинних норм, діючих на дати здійснення такої діяльності.


       5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови - директора Департаменту по взаємодії зі Збройними Силами України, Національною гвардією України, правоохоронними органами та надзвичайними ситуаціями Івано-Франківської міської ради Руслана Гайду.Міський голова                                                        Руслан МАРЦІНКІВ2011-2022 © Всі права застережено.