Рішення міської ради  "Про участь в аукціоні ..."  № 86-25 від 10.06.2022р. 
Документ №86 від 10.06.2022р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

14.06.2022 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(25  сесія)
8  демократичного скликання
 
від 10.06.2022р.  № 86-25
 

       Про участь в аукціоні


       Керуючись ст. 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи інформаційне повідомлення про електронний аукціон з продажу складу паливно-мастильних матеріалів, що розташований за адресою: Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, с. Хриплин, вул. Марковецька, 13, опубліковане 30.05.2022 року, Івано-Франківська міська рада


вирішила:


       1. Надати згоду комунальному підприємству «Електроавтотранс» Івано-Франківської міської ради на придбання складу паливно-мастильних матеріалів, що розташований за адресою: Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, с. Хриплин, вул. Марковецька, 13 – номер лоту 512087, шляхом участі в електронному аукціоні, опублікованому 30.05.2022 року на сайті setam.net.ua.

       2. Встановити максимально допустиму суму коштів для придбання об’єкта, зазначеного в п. 1 цього рішення, в розмірі 1000000,0 грн. з ПДВ.

       3. Комунальному підприємству «Електроавтотранс» Івано-Франківської міської ради (В.Голутяк) забезпечити вчинення всіх необхідних дій для участі в електронному аукціоні з продажу об’єкта, зазначеного в п.1 цього рішення, зокрема, але не виключно: пройти процедуру реєстрації на веб-сайті реалізації майна, подати заявку на участь в електронному аукціоні, сплатити гарантійний внесок, забезпечити своєчасне подання повного пакету документів для участі в аукціоні, висунути цінові пропозиції щодо лота в межах максимально допустимої суми, встановленої в п. 2 цього рішення, в разі перемоги в аукціоні підписати протокол електронного аукціону та договір купівлі-продажу, здійснити оплату винагороди за організацію та проведення електронного аукціону, сплатити вартість об’єкта купівлі відповідно до укладеного договору купівлі-продажу, оплатити витрати пов’язані з укладенням договору купівлі-продажу, звернутись до суб’єкта державної реєстрації прав на нерухоме майно щодо реєстрації права власності на об’єкт, зазначений в п. 1 цього рішення тощо.

       4. Фінансовому управлінню Івано-Франківської міської ради (Г.Яцків) забезпечити своєчасне фінансування комунального підприємства «Електроавтотранс» Івано-Франківської міської ради на вчинення дій, передбачених п. 3 цього рішення, пов’язаних з підготовкою і участю в електронному аукціоні з продажу складу паливно-мастильних матеріалів, що розташований за адресою: Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, с. Хриплин, вул. Марковецька, 13, та, у разі перемоги в аукціоні, на укладення та виконання умов договору купівлі-продажу.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – директора Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради Михайла Смушака та постійну депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури Віталія Бурка.

Міський голова                                                           Руслан МАРЦІНКІВ2011-2022 © Всі права застережено.